ورزش 3/ فرانک دي بوئر، سرمربي تيم ملي هلند معتقد است که شرايط داني فن دبيک در منچستر يونايتد بالاخره تغيير خواهد کرد.
داني فن دبيک که يکي از مهره هاي تاثير گذار آژاکس طي فصول اخير بود و همين عملکرد خوب او باعث شد که چشم باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي به او دوخته شود اما نهايتاً اين ستاره هلندي در نقل و انتقالات تابستاني امسال راهي منچستريونايتد شد.
فن دبيک اما نتوانسته تا به اينجا خودش را به ترکيب اصلي منچستر يونايتد برساند و تنها 4 بازي در ترکيب تيم اوله گنار سولسشر حضور داشته که البته هيچ کدام از آنها در ليگ برتر انگليس نيز نبوده است. در همين ارتباط سرمربي تيم ملي هلند در واکنش به نيمکت‌نشيني هاي پياپي فن دبيک در يونايتد صحبت کرده است.
سرمربي هلند در اين باره گفت: " البته که من نمي توانم او را بغل کنم اما سعي مي‌کنم تا آنجا که ممکن است به او اعتماد به نفس بدهم که فکر مي‌کنم با توجه به حضور در ترکيب اصلي مقابل ايتاليا اين اتفاق رخ داد. فکر مي کنم او در بازي هايي که در ترکيب يونايتد حضور داشته عملکرد خوبي داشته است. من چندين بار بازي‌ هاي يونايتد با حضور او را ديده ام و فکر مي‌کنم که خوب کار مي کند. با اين حال آنها بازيکناني نظير برونو‌فرناندز، پل پوگبا، نمانيا ماتيچ، فرد و اسکات مک توميناي را در خط هافبک در اختيار دارند.
شرايط او در منچستريونايتد دشوار است اما من فکر مي کنم که بالاخره به دقايق بازي مورد دلخواه خود خواهد رسيد. مي‌دانم که او خواهان بازي کردن بيشتر از اما در عين حال سازگار شدن با يکديگر جديد نيز امري دشوار است."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد