آخرین خبر/ سایت فوتبالی نوشت: چند هفته پیش ایبای یوتیوبر سرشناس اسپانیایی با دعوت از نیمار و برخی از دوستانش به شبکه اجتماعی توییچ برای انجام بازی آنلاین Among Us خبرساز شد. در حقیقت این اتفاق به یکی از پربیننده ترین اتفاقات شبکه های اجتماعی در اسپانیا تبدیل شد چرا که بیش از سه میلیون نفر بازی را تماشا کردند.
نیمار ستاره برزیلی پاریسن ژرمن شیفته بازیهای ویدیویی است اما به نظر می رسد که اطلاع چندانی از بازی در فضای آنلاین و شبکه اجتماعی توییچ نداشت و مرتکب اشتباه عجیبی شد و به همین خاطر شبکه اجتماعی توییتر تصمیم گرفت که او را اخراج کند.
نیمار اشتباهی شماره ریچارلیسون بازیکن اورتون و تیم ملی برزیل را دز این شبکه اجتماعی لو داد، اتفاقی که در توییچ ممنوع است و به همین خاطر اکانت نیمار فعلا بسته شده و این بازیکن حق استفاده از این شبکه اجتماعی را ندارد.
نیمار در اینستاگرام خود اعلام کرد که به اشتباه و به صورت ناخواسته شماره ریچارلیسون را لو داده است. البته بازیکن اورتون از این اتفاق شوکه شده بود چرا که به گفته خودش در پنج دقیقه بیش از ده هزار پیام دریافت کرده  و مجبور شده بود که شماره خود را تغییر بدهد چرا که پخش شدن شماره اش برای میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا دردسر بزرگی برایش ایجاد کرده بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید