آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت: چند هفته پيش ايباي يوتيوبر سرشناس اسپانيايي با دعوت از نيمار و برخي از دوستانش به شبکه اجتماعي توييچ براي انجام بازي آنلاين Among Us خبرساز شد. در حقيقت اين اتفاق به يکي از پربيننده ترين اتفاقات شبکه هاي اجتماعي در اسپانيا تبديل شد چرا که بيش از سه ميليون نفر بازي را تماشا کردند.
نيمار ستاره برزيلي پاريسن ژرمن شيفته بازيهاي ويديويي است اما به نظر مي رسد که اطلاع چنداني از بازي در فضاي آنلاين و شبکه اجتماعي توييچ نداشت و مرتکب اشتباه عجيبي شد و به همين خاطر شبکه اجتماعي توييتر تصميم گرفت که او را اخراج کند.
نيمار اشتباهي شماره ريچارليسون بازيکن اورتون و تيم ملي برزيل را دز اين شبکه اجتماعي لو داد، اتفاقي که در توييچ ممنوع است و به همين خاطر اکانت نيمار فعلا بسته شده و اين بازيکن حق استفاده از اين شبکه اجتماعي را ندارد.
نيمار در اينستاگرام خود اعلام کرد که به اشتباه و به صورت ناخواسته شماره ريچارليسون را لو داده است. البته بازيکن اورتون از اين اتفاق شوکه شده بود چرا که به گفته خودش در پنج دقيقه بيش از ده هزار پيام دريافت کرده  و مجبور شده بود که شماره خود را تغيير بدهد چرا که پخش شدن شماره اش براي ميليون ها نفر در سرتاسر دنيا دردسر بزرگي برايش ايجاد کرده بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد