مهر/ پيشکسوت باشگاه استقلال گفت: با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتي استقلال کار هيات مديره تمام نشده و آنها بايد به فکر تامين منابع مالي جديد براي پرداخت مطالبات آندره استراماچوني باشند.

سرانجام و پس از طي روندي دشوار، استقلالي‌ها بدهي‌هاي خارجي خود را پرداخت کرده تا پرونده‌هاي باز آنها در کميته انضباطي فيفا بسته و پنجره‌هاي آنها باز شود. افشين حاجي پور مدافع پيشين تيم فوتبال استقلال در اين باره تاکيد مي‌کند که هيات مديره از هم اکنون به فکر تامين منابع جديد مالي براي بدهي‌هاي پيش رو از جمله بدهي به آندره استراماچوني باشد.
حاجي پور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: پنجره استقلال اصلاً نبايد بسته مي‌شد که حالا به خاطر بازشدن آن جشن بگيريم. اگر آنهايي که در اين باشگاه مسئوليت داشتند به موقع مبالغ را پرداخت مي‌کردند هم هزينه‌هاي کمتري براي باشگاه ايجاد مي‌شد و هم اصلاً پنجره‌اي بسته نمي‌شد.
مدافع پيشين تيم فوتبال استقلال در خصوص آغاز اين تيم در ليگ برتر گفت: پيروزي و کسب ۳ امتياز شيرين و خوشايند است و قطعاً اين پيروزي هم با هر نتيجه‌اي که به دست آمده باشد براي آبي‌ها خوشايند است. اين بازي از هفته اول ليگ بوده و معمولاً تيم‌ها هرچه در ليگ پيش بروند بهتر مي‌شوند. از استقلال هم همين انتظار مي‌رود که هفته به هفته بهتر شود.
افشين حاجي پور (نفر دوم از سمت راست) با لباس استقلال در کنار محمد نوازي، عليرضا اکبرپور و علي لطيفي
حاجي پور تاکيد کرد: استقلال در اين فصل فقط نبايد مدعي قهرماني باشد و بايد فصل را با قهرماني تمام کند. نايب قهرماني، دومي و سومي ديگر هواداران را قانع نمي‌کند و فکري و دستيارانش بايد اين اتفاق را در پايان فصل رقم بزنند.
مدافع پيشين آبي پوشان بيان داشت: استقلال تيمي پر مهره در اين فصل است و به لحاظ داشتن بازيکنان خوب حرف اول را مي‌زند. شايد هر مربي‌اي آرزوي داشتن چنين تيمي را داشته باشد و اگر مشکلات داخلي در اين فصل آبي‌ها را اذيت نکند، تيم‌هاي ديگر نمي‌توانند رقيبي جدي براي اين تيم باشند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد