ورزش 3/ فیلیپ کوتینیو، ستاره خلاق بارسلونا به دیدار حساس تیمش مقابل اتلتیکومادرید رسید.
ساعتی قبل رونالد کومان فهرست 21 نفره تیمی برای دیدار مقابل اتلتیکو مادرید اعلام کرد و فیلیپ کوتینیو، ستاره خلاق و برزیلی قادر به حضوردر ترکیب تیمش خواهد بود. کوتینیو به علت مشکل همسترینگ نزدیک به یک ماه از میادین دور بود، اما این هفته به تمرینات بارسلونا بازگشت و بر اساس لیست منتشر شده، این بازیکن می تواند مقابل اتلتیکومادرید به میدان برود.

فیلیپ کوتینیو بعد از سپری کردن یک فصل به صورت قرضی در بایرن مونیخ حالا عنصری کلیدی در ترکیب بارسلونا به شمار می آید و بر خلاف گذشته، رونالد کومان روی او حساب ویژه ای بازی می کند. فیلیپ کوتینیو سال گذشته در ترکیب بایرن مونیخ عملکرد قابل قبولی داشت، اما به نظر می رسید بارسلونا به دنبال فروش این بازیکن در تابستان باشد و اخباری در مورد احتمال بازگشت او به لیگ برتر شنیده شده بود. اما رونالد کومان از همان ابتدای قبول هدایت بارسلونا رای به ماندن فیلیپ کوتینیو در رختکن این تیم داد و در صورتی که این بازیکن در مرز آمادگی قرار داشته باشد، احتمالا شاهد حضور او در ترکیب اصلی دیدار دشوار مقابل اتلتیکومادرید خواهیم بود.
اما سرخیو بوسکتس، هافبک باتجربه بارسلونا در هنگام حضور در اردوی تیم ملی اسپانیا آسیب دید و قادر به حضور در این مسابقه نخواهد بود. همچنیین آنسو فاتی و رونالدو آراخو، دو بازیکن جوان بارسا نیز به علت مصدومیت این دیدار را از دست داده اند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید