فارس/ مربی اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: تازه هفته دوم مسابقات است و محمود فکری نباید به انتقادات توجه کند،هوادار استقلال نباید اینقدر زود تغییر روش بدهد و بعد از حمایت هفته اول بعد از بازی دوم شروع به انتقاد کند.
بیژن طاهری در خصوص شکست استقلال مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت:  استقلال بازی را واگذار کرد اما نباید فراموش کنید که فولاد تیم ضعیفی نیست. استقلال در این بازی پا به پای فولاد پیش رفت ولی اتفاقاتی رخ داد که بازنده شد.
وی افزود: تازه شروع فصل است و نباید در مورد کادر فنی و بازیکنان عجله کرد و نظر داد. استراماچونی هم 5 هفته اول نتیجه نگرفت و یا مساوی می‌کرد و یا می‌باخت. هنوز اتفاق خاصی رخ نداده و مطمئن باشید این تیم می‌تواند به بالای جدول برسد.
مربی اسبق استقلال در خصوص اینکه در هفته دوم یک عده در فضای مجازی به فکری و کادر فنی استقلال انتقاد می‌کنند عنوان کرد: این در خون ما است در حالی که هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است. وقتی فصل شروع نشده همه می‌گویند حمایت کنیم ولی تا بازی‌ها شروع می شود یک باخت می آوردند همه شروع به انتقاد می‌کنند. متاسفانه یک عده منتظر هستند تیم ببازد تا انتقاد کنند.
طاهری خاطرنشان کرد: در لیگ برتر که 30 بازی برگزار می شود همیشه نمی‌توان برنده شد. به نظر من فکری به این انتقاداتی که می‌شود اصلا توجه نکند و کارش را با قدرت انجام دهد. هواداران واقعی استقلال هم بهتر است از این مربی حمایت کنند. تا چه زمانی قرار است از همه مربیان انتقاد شود؟
وی تصریح کرد: هواداران استقلال دوست دارند این تیم قهرمان شود و اگر حمایت کنند این تیم می‌تواند به قهرمانی برسد به شرایطی که با فراز و نشیب هایش دست از حمایت نکشند.
مربی اسبق استقلال در خصوص اینکه از نظر فنی چه اشتباهاتی باعث شکست استقلال شد گفت: هافبک های فولاد تمام توپ‌های سوم را از آن خود کردند. هر تیمی در کل دنیا این کار را انجام دهد قطعا به برتری می رسد مگر اینکه تحت تاثیر حوادث بازی نتیجه را واگذار کند.باید بپذیریم فولاد واقعا به استقلال فشار آورد و وقتی این اتفاق می‌افتد بازیکنان زیاد خطا می‌کنند و به حریف فرصت می‌دهند. 
طاهری یادآور شد: هفته اول که استقلال بازی با مس را برد همه گفتند طلسم 4 ساله شروع لیگ شکسته شد ولی هوادار استقلال نباید اینقدر زود تغییر روش بدهد و فورا انتقاد کند. نه به آن همه تعریف هفته اول، نه به این همه انتقاد بعد از بازی دوم!
وی تاکید کرد: زمانی که با شفر در استقلال حضور داشتیم فولاد را در اهواز 4 بر یک شکست دادیم، فردای بازی همه انتقاد می‌کردند که شفر دستیار خوب ندارد و او باید دستیاران خوب بیاورد، آن هم بعد از بازی که 4 بر یک برنده شده بودیم. برای کسانی که آماده انتقاد کردن هستند متاسف هستم. شاکله این تیم حفظ شده و مطمئنا استقلال می‌تواند خود را پیدا کند. جدول لیگ برتر هنوز شکلی نگرفته و نباید به تیم فشار بی دلیل وارد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید