ورزش 3/ باشگاه فولاد خوزستان از سرمربی استقلال به دلیل الفاظی که پس از پایان بازی به کار برده، شکایت می‌کند.
 دقایقی پس از دیدار تیم‌های فولاد و استقلال که با برتری ۲ بر یک تیم خوزستانی به پایان رسید، کلیپی از محمود فکری سرمربی آبی‌ها در فضای مجازی منتشر شد که تنش‌هایی در بین هواداران به وجود آورد.
عارف عارف‌نیا، مدیر حقوقی باشگاه فولاد در خصوص کلیپ منتشر شده در فضای مجازی از محمود فکری پس از دیدار فولاد برابر استقلال گفت: باشگاه فولاد خوزستان فردا و در اولین فرصت از محمود فکری، سرمربی استقلال به دلیل توهینی که به بازیکنان، کادرفنی و باشگاه فولاد انجام داده است به کمیته اخلاق و مراجع قضایی شکایت خواهد کرد.
او ادامه داد: مستندات و فیلم این توهین نیز در اختیار کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال قرار خواهد گرفت تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود.
مدیر حقوقی باشگاه فولاد اضافه کرد: تیم فولاد با نمایشی درخشان و اخلاق‌مدار درون و بیرون زمین موفق شد تا در این بازی به پیروزی برسد و به هیچ وجه این توهین انجام شده به باشگاه فولاد را بر نمی‌تابیم.
عارف‌نیا تصریح کرد: در حالی‌که فرهنگ نیم‌قرن اخلاق‌مداری در باشگاه استقلال همواره سر لوحه عملکرد اخلاقی مربیان بزرگ آن باشگاه و هواداران آن بوده، اجازه نمی‌دهیم این سابقه درخشان اخلاقی تحت‌الشعاع رفتار توهین آمیز محمود فکری قرار بگیرد؛ مربیان بزرگی مانند ناصرخان حجازی، پرویزخان مظلومی و مرحوم پورحیدری که فلسفه مربی‌گری آنان ابتدا احترام به رقیب بود.
او تاکید کرد: ضمن دعوت هواداران فرهیخته فولاد خوزستان و مردم شرافتمند خوزستان به آرامش، به آنان اطمینان می‌دهیم که محمود فکری بایستی در مراجع قضایی پاسخ گوی عملکرد غیر اخلاقی خود در زمین فوتبال باشد.
علوی: مگر فوتبال چه ارزشی دارد که فحاشی می‌‌کنند؟
مدیر تیم فولاد عنوان کرد که حتی دوست ندارد درباره کلیپ منتشر شده محمود فکری، صحبتی کند.
 فولادخوزستان در دیداری حساس و البته جنجالی موفق شد تا برابر استقلال به پیروزی دو بر یک برسد. پس از این دیدار اما کلیپی از محمود فکری در فضای مجازی پخش شد که سر و صدای زیادی به پا کرد.
سید محمد علوی مدیر تیم فولاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما در این باره گفت: متاسفانه من هم این کلیپ زشت و زننده را دیدم و صحبت‌های انجام شده واضح است که جای تأسف دارد، واقعا ناراحت شدم و اصلا دوست ندارم حتی به این موضوع فکر کنم چه برسد بخواهم صحبتی بکنم، مگر فوتبال چه ارزشی دارد که اینگونه به بازیکنان، کادرفنی و باشگاه فولاد توهین می‌شود. کمیته حقوقی پیگیر این موضوع خواهد بود و شکایتی از آقای فکری در این خصوص به کمیته اخلاق و مراجع قضایی خواهیم کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید