طرفداری/ بعد از اخباری که در هفته های اخیر در رابطه با تغییر قرارداد بازیکنان تیم استقلال شنیده می شد، حالا از تبریز خبر می رسد مبالغ موجود در قرارداد بازیکنان جدید تراکتور نیز مورد بازنگری قرار گرفته است
 گفته می شود یکی از دلایل خروج محمد علیپور، مدیرعامل سابق تراکتوری ها از این تیم که در روزهای اخیر اتفاق افتاد به قراردادهای او با بازیکنان جدید بر می گشت. قراردادهایی که مورد بازنگری قرار خواهد گرفت. 
حرف و حدیث هایی که درباره مبالغ موجود در قرارداد بازیکنان جدید تراکتور به گوش می رسد، در نهایت باعث شد تیم مدیریتی تبریزی ها قراردادهای مورد نظر را یک بار دیگر بررسی کند تا بتواند مبالغ ثبت شده را با تخفیفی چشمگیر به امضای دوباره برساند. اتفاقی که در هفته های اخیر دیدیم در تیم استقلال تهران هم افتاد و تعدادی از بازیکنان این تیم بالاجبار تخفیف خوبی برای باشگاه در نظر گرفتند تا به این ترتیب سقف مبالغ مورد نظر خود را پایین بیاورند و حالا می توان گفت اپیدمی جلوگیری از بستن قرارداد با مبالغ خیلی بالا از تهران به تبریز رسیده است!
 مسئولان تیم تراکتور برای آغاز این روند، ابتدا به سراغ محمد عباس زاده رفتند. مهاجمی که البته در روزهای اخیر و پس از عقد قرارداد با تراکتوری ها به دلیل حواشی ایجاد شده صحبت هایی مبنی جدایی زودهنگام او به گوش می رسید اما در نهایت با تعهدی که باشگاه از مهاجم جدید تراکتوری ها گرفت این اتفاق نیفتاد تا بازیکن مورد نظر علیرضا منصوریان در این تیم بماند.
 این بازیکن در قراردادی که با تراکتوری ها تنظیم کرده بود برای فصل اول مبلغ یک و نیم میلیارد و برای فصل دوم نیز مبلغ دو میلیارد تومان به ثبت رسانده بود تا به این ترتیب برای دو سال حضور خود در جمع تبریزی ها سه و نیم میلیارد تومان طلب کند. مبلغی که در زمان مدیرعاملی علیپور به ثبت رسید که حالا از نظر مدیران تراکتور مورد قبول نیست. آنها در جلسه ای که با مدیر برنامه محمد عباس زاده داشتند به او گفتند برای باقی ماندن در لیست بازیکنان این تیم باید مبلغ قراردادش را پایین بیاورد.
 مسئولان تبریزی به این منظور به عباس زاده اعلام کردند حاضرند برای سال اول مبلغ هشتصد میلیون تومان و برای سال دوم نیز مبلغ یک میلیارد تومان برای این بازیکن دستمزد در نظر بگیرند. مسئله ای که با اعتراض عباس زاده و مدیربرنامه های او روبرو شد و پس از چانه زنی طرفین و البته اصرار منصوریان به حفظ این بازیکن، در نهایت قرار بر این شد برای سال اول حضور عباس زاده در تراکتور مبلغ یک میلیارد تومان و برای سال دوم نیز مبلغ یک و نیم میلیارد تومان توافق شود و به این ترتیب مبلغ کلی سه و نیم میلیارد او برای دو سال به مبلغ دو و نیم میلیارد کاهش پیدا کرد.
 پس از توافق جدید و البته در جواب به اعتراض مدیر برنامه مهاجم سابق نساجی که گلایه داشت چرا از بین تمام بازیکنان جدید تراکتور، فقط مبلغ قرارداد عباس زاده باید اصلاح شود، مسئولان تیم تراکتور اعلام کرده اند این رویه ای است که برای بررسی قرارداد همه بازیکنان جدید در پیش گرفته اند و به این ترتیب قطعا به قرارداد سایر بازیکنان تازه تراکتوری شده لیگ برتر نیز خواهند رسید. از تبریز به گوش می رسد که قرارداد 9 میلیاردی سعید واسعی با تراکتور اصلی ترین هدف مسئولان این تیم است چرا که آنها معتقدند این مبلغ برای این بازیکن بسیار بالاست و قطعا باید مورد بازنگری قرار بگیرد. این درخواست تراکتوری ها در حالی مطرح می شود که مبلغ دو میلیارد تومان برای صدور رضایت نامه واسعی نیز در همین مبلغ 9 میلیارد تومانی محاسبه شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید