ایسنا/ سرمربی پاری سن ژرمن شکست برابر موناکو در هفته یازدهم لیگ فرانسه را غیر طبیعی دانست.
 به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن در هفته یازدهم رقابت های لیگ فرانسه شکست تلخی را متحمل شد.
تیم پاریسی که برابر موناکو به میدان رفت در نیمه نخست بسیار خوب ظاهر شد و با دو گل به پیروزی رسید اما در نیمه دوم ورق برگشت و این موناکو بود که با ارائه یک بازی بسیار خوب سه گل به ثمر رساند تا شاگردان توخل قبل از بازی حساس برابر لایپزیگ یک شکست تلخ را تجربه کنند.
توخل بعد از بازی اینگونه به شکست تیمش واکنش نشان داد: در نیمه نخست بسیار خوب بودیم و دو گل به ثمر رساندیم. من براین باور هستم که گل سوم درست بود. اگر آن گل مردود نمی شد اکنون نتیجه دیگری رقم خورده بود.
او ادامه داد: در نیمه دوم تمرکز خود را از دست دادیم و خوب ظاهر نشدیم. کیفیت نیمه نخست را نداشتیم و به همین خاطر به راحتی گل خوردیم. خط دفاعی نمایش خوبی نداشت. ما مسئول کامل این شکست هستیم. به نظرم اعتماد به نفس بیش از حد کار دست بازیکنان داد. ما باید نقد پذیر باشیم. تیم بد بازی کرد و به همین خاطر هم تن به شکست داد. این شکست طبیعی نبود.
توخل در ادامه صحبت های خود گفت:  مجبور بودیم که تغییراتی در ترکیب تیم بدهیم. مارکینوش خسته بود و نیمار هم تنها چند دقیقه بازی کرد و مجبور شدیم که ام باپه را هم تعویض کنیم. شاید فکر کردن به دیدار برابر لایپزیگ باعث شد تا تمرکز لازم را در این بازی نداشته باشیم.
او در پایان گفت: دیدار برابر لایپزیگ برای ما بسیار حساس و حیاتی است. باید در این بازی به پیروزی برسیم تا شانسی برای صعود به دور بعد داشته باشیم. نیمار در این بازی در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد و مشکلی برای همراهی تیم نخواهد داشت.
پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه با اختلاف ۵ امتیازی نسبت به تیم دوم صدرنشین است اما در لیگ قهرمانان اروپا اصلا وضعیت خوبی ندارد و در سه بازی خود ۲ بار تن به شکست داده است و تنها یک بار پیروز شده تا در رده سوم قرار گیرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید