میزان/ مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: من فکری را دوست دارم و مربی اخلاق‌مداری است، ولی الان در سرمربیگری او باید ظرفیت خود را افزایش دهد.
سعید آذری در خصوص برتری تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل استقلال در هفته دوم لیگ برتر، اظهار داشت: از ابتدا ما سوار بر بازی بودیم. فولاد توانست با پرسینگ و در اختیار گرفتن مالکیت توپ عملکرد خوبی داشته باشد. به نظرم می‌توانستیم یک گل دیگر هم بزنیم. از نکونام بابت کسب این برد تشکر می‌کنم، چون ما روز استثنایی داشتیم. ما ۱۲، ۱۱ بازی است که در ورزشگاه خانگی خود شکست نخورده‌ایم و روند شکست‌ناپذیری ما در اهواز حفظ شد.
وی در مورد حرکت محمود فکری در پایان بازی و شکایت این باشگاه از او، گفت: من فکری را دوست دارم و مربی اخلاق‌مداری است، ولی الان در سرمربیگری او باید ظرفیت خود را افزایش دهد. فکری باید خویشتن‌دار باشد و انتظار می‌رفت مدیران استقلال از فولادی‌ها بابت این حرکت عذرخواهی کنند، اما نه فکری و نه مدیران این باشگاه عذرخواهی نکردند. امیدوارم فکری بداند فوتبال همیشه بردن نیست و باید در باخت‌ها هم ظرفیت خودش را بالا ببرد.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد: ما در ابتدای یک راه سخت هستیم. فوتبال هر لحظه تابع شرایط غیرقابل پیش‌بینی است. ما امسال کمترین تغییر را در تیم‌مان داشتیم و بازیکنان خوبی را هم جذب کردیم. سعی می‌کنیم با تمام وجود در دیدار‌های بعدی ظاهر شویم تا نتایج خوب‌مان را ادامه دهیم.
آذری در پایان با اشاره به پایان محرومیتش و وضعیت بیماری خود، خاطرنشان کرد: رییس کمیته استیناف رای محرومیت من را ملغی کرد. من ۲۵ صفحه دفاعیه به کمیته استیناف فرستادم. وضعیت کرونا من هم بهتر است، اما پیگیر وضعیت باشگاه هستم. اجازه بدهید کمی آرامش برقرار شود، من هم سعی می‌کنم کار‌های باشگاه را انجام دهم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید