تسنیم/ دیدار دو تیم پیکان و شهر خودروی مشهد از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به دلیل شدت بارش باران و با تصمیم داور مسابقه متوقف شد.

روز پایانی دیدارهای هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در حالی با دو دیدار همزمان از ساعت 16:20 در تهران آغاز شد که از صبح امروز (شنبه) باران شروع به باریدن کرده است.

دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در استادیوم آزادی در حال برگزاری است، اما دیدار پیکان و شهر خودرو در استادیوم شهدای شهر قدس در دقیقه 24 و به علت شدت بارش باران متوقف شد.

سیدوحید کاظمی داور این دیدار بود که پس از متوقف کردن بازی و مشورت با کمک‌های خود، دستور به بازگشت دو تیم به رختکن داد. این مسئله با اعتراض دو تیم نیز همراه شد که در این بین سیدمهدی رحمتی سرمربی شهر خودرو اصرار به انجام مسابقه داشت، اما داور مسابقه اعلام کرد به دلیل حفظ سلامت بازیکنان امکان ادامه مسابقه در این شرایط نیست.

با توجه به این مسئله و قوانین موجود، باید دید آیا با کم شدن احتمالی بارش باران دو تیم به زمین بازخواهند گشت و بازی را ادامه می‌دهند یا اینکه ادامه بازی به زمان دیگری موکول خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید