طرفداری/ آندره آ پیرلو از نمایش خوب شاگردانش مقابل کالیاری در زمینه حفظ توپ و پرس کردن حریف رضایت دارد
یوونتوس با بریس کریستیانو رونالدو توانست به راحتی کالیاری را با نتیجه 2-0 شکست دهد. 
آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس با DAZN ایتالیا در خصوص بازی مقابل کالیاری صحبت کرد:

اعتماد به نفس یوونتوس حالا افزایش می یابد
 بازیکنان ممکن است عوض شوند اما سبک فوتبال ما تغییر نخواهد کرد. در کنترل بازی به خصوص در نیمه اول خیلی خوب کار کردیم. به چنین نمایشی برای تقویت اعتماد به نفس تیم نیاز داشتیم. وقتی از بازی های ملی باز می گردید، همیشه تمرکز کردن مشکل می شود اما از همان ابتدا روحیه و تمرکزمان را به خوبی حفظ کردیم. بازیکنان زیادی در ترکیب داریم که می توانند در یک حمله، بازی را تغییر دهند اما باید در عین حال تعادل را حفظ کنیم زیرا در غیر این صورت با مشکل مواجه می شویم.
آرتور ملو همان بازیکنی بود که انتظار داشتم 
 آرتور ملو همان بازیکنی است که انتظار داشتیم. او از لالیگا آماده، لیگی که چه در خصوص تمرین کردن و چه در خصوص بازی کردن با سری آ تفاوت دارد. آرتور برای جا افتادن در تیم زمان می خواست. آرتور توپ لو نمی دهد و می تواند به خوبی از زیر پرس حریف خارج شود. بازیکنان باکیفیت زیادی در تیم داریم اما این کافی نیست. برای تسلط به بازی، باید توپ را به سرعت از کناره ها به گردش در آورد. در خصوص پرس کردن، ما از ابتدای فصل سعی می کردیم به همین شکل حریفان را پرس کنیم اما وقت کافی برای کار روی آن را نداشتیم. نکته کلیدی این جاست که هر چه سریع تر توپ را از حریف پس بگیرید و به همین خاطر مدام مالک توپ بودیم و پس از دست دادن توپ، حریف را پرس می کردیم.
دیبالا به خاطر یک ویروس کهنه، ده روز تحت درمان بود 
 پائولو دیبالا وقتی کاملا آماده شود، در پست خودش بیشتر به کار گرفته خواهد شد. او به خاطر درگیری با یک ویروس کهنه، حدود 10 روز آنتی بیوتیک مصرف کرد اما امروز وقتی به زمین آمد، خوب کار کرد و قدرت بیشتری داشت. رونالدو یک حرفه ای فوق العاده است. همان طور که می دانستیم، رونالدو الگویی برای همه تیم است، چه در زمین و چه در تمرین. تنها توصیه من به رونالدو این است که به همین روند ادامه دهد!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید