طرفداری/ سرمربی نروژی شیاطین سرخ از برد خفیف تیمش برابر شاگردان اسلاون بیلیچ راضی است.
اوله گونار سولسشر پس از برد 1-0 منچستریونایتد مقابل وست برومویچ، سعی در تقویت خودباوری و روحیه تیمش داشت. 
به نقل از BBC، تک گل برونو فرناندز رقم زننده اولین برد خانگی منچستریونایتد در فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس بود. سولسشر امیدوار است که تیمش در همین مسیر ادامه بدهد. 
 کسب یک برد پس از مسابقات ملی خوب است. ما به این برد خانگی نیاز داشتیم. با وجود این که باید یکی-دو گل دیگر می زدیم تا با خونسردی بیشتری بازی را به پایان برسانیم، در اواخر بازی مقداری کنترل از دست مان خارج شد. بازی کردن مقابل بازیکنانی با این کیفیت هرگز آسان نیست. آن ها چندین فرصت داشتند و داوید (دخیا) هم دو مهار فوق العاده داشت. کوچک ترین جزییات تعیین کننده هستند اما روحیه تیم بر اساس نتایج شکل می گیرد. این که همین روند را ادامه بدهیم به خودمان بستگی دارد؛ حالا فرصت این را خواهیم داشت تا به شروع خوب مان در لیگ قهرمانان اروپا ادامه بدهیم و البته پس از آن بازی بسیار دشواری در خارج از خانه مقابل ساوتهمپتون خواهیم داشت. امیدوارم تعداد بیشتری از بازیکنان از مصدومیت برگردند و ما بتوانیم همین طور پیشروی کنیم. 
سولسشر در مورد پنالتی اعلام نشده به سود وست برومویچ و همچنین پنالتی تیم خودش گفت:
 درست همان وضعیت ابتدای فصل پیش آمد که دخیا یک پنالتی را مهار کرد ولی داور به خاطر چند سانتیمتر جلوتر بودن از خط، آن را تکرار کرد. شاید این زیبایی سبک برونو باشد که دروازه بان یک ثانیه زودتر حرکت می کند. در مورد قانون هند می توانیم حرف های زیادی بزنیم ولی ما وارد محوطه جریمه شدیم و با وجود VAR، یک برخورد می تواند برای اعلام پنالتی کافی باشد. شرایط با دوران بازی کردن من فرق می کند که حتما باید به زمین کوبیده می شدی تا خطا گرفته شود. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید