میزان/ کارشناس فوتبال ایران گفت: با وجود تاثیراتی که ویروس کرونا روی فوتبال ما و جهان داشته است، اما تا اینجا کیفیت لیگ بیستم خوب بوده است.
مجید جلالی در ارتباط با شرایط فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: خیلی زود است که تنها پس از دو هفته، تحلیل منصفانه‌ای داشته باشیم. مشخص است تیم‌هایی که فعالیت خود در فصل نقل و انتقالات را زودتر شروع کردند، تا اینجا عملکرد بهتری داشتند. با وجود تاثیراتی که ویروس کرونا روی فوتبال ما و جهان داشته است، اما تا اینجا کیفیت لیگ بیستم و میزان دوندگی تیم‌ها خوب بوده است.
وی در خصوص وضعیت مسابقات فصل جاری تصریح کرد: تا اینجا بیشتر گل‌ها روی ضربات ایستگاهی بوده است و طبیعی هم هست. همیشه اینگونه است که تا هفته چهارم یا پنجم لیگ برتر، بیشتر گل‌ها روی ضربات ایستگاهی است تا کار‌های گروهی تیم‌ها. این موضوع طبیعی هم هست، چون زمان می‌برد تا تیم‌ها در فصل جدید به هماهنگی برسند.
کارشناس فوتبال ایران در پایان پیرامون عملکرد تیم‌ها تا اینجای لیگ بیستم، خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم تیم‌هایی که پیش از آغاز فصل، دستپاچه عمل نکردند و زودتر از سایر تیم‌ها فعالیت خود را آغاز کردند، حالا موفق‌تر هستند. تا اینجا تیم‌هایی عملکرد بهتری داشته‌اند که در فصل نقل و انتقالات حساب شده‌تر و منطقی‌تر عمل کردند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید