تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امروز بازی با ۱۵ دقیقه تاخیر برگزار شد و نمی‌دانم با این وضعیت داریم به کجا می‌رویم.
سید اکبر پورموسوی در نشست خبری بعد از دیدار تمیش مقابل شهر خودرو اظهار داشت: ابتدا باید از مسئولین برگزاری مسابقات گله‌ای داشته باشم. 20 سال از لیگ حرفه‌ای ما می‌گذرد ولی هفته گذشته بدون درنظر گرفتن سلامتی بازیکنان بازی ما مقابل پرسپولیس برگزار شد و اصلا جان انسان‌ها را توجه نکردند و بازی را انجام دادند. امروز به خاطر یگان ویژه بازی با 15 دقیقه تاخیر برگزار می‌شود و نمی‌دانم با این وضعیت داریم به کجا می‌رویم.
وی ادامه داد: شرایط برای هر دو تیم بود و فرقی نمی‌کرد. اینکه در رختکن بمانیم و بگویند بازی ممکن است برگزار نشد عجیب است. بازیکنان تمرین کرده‌اند و بدن‌های‌شان را گرم کرده‌اند و تیم‌ها هزینه کرده‌اند ولی این وضعیت جای تاسف دارد. امیدوارم بعد از این شاهد این حرکات نباشیم.
سرمربی صنعت نفت آبادان درباره بازی گفت: خداراشکر می‌کنیم که از این بازی تک امتیاز را گرفتیم. در نیمه دوم بر خلاف جهت بازی در حال باخت بودیم و خداراشکر توانستیم در دقایق پایانی به گل برسیم و دیدید که در دقیقه 95 نیز یک فرصت خیلی خوب را از دست دادیم.
وی اشاره کرد: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که توانستند بعد از دریافت گل آرامش‌شان را حفظ کنند و بحث تاکتیکی را رعایت کنند و بازی باخته را با مساوی عوض کنند.
پورموسوی درباره داوری این بازی یادآور شد: فکر نمی‌کنم داوری در این بازی مشکل خاصی داشته باشد. صحنه پنالتی هم شک نکنید پنالتی بود.
سرمربی تیم آبادان درباره اینکه بازیکنان این تیم در یک صحنه بازی جوانمردانه را رعایت کردند، تصریح کرد: با اینکه در بازی عقب بودیم فیرپلی کردیم. باید دست به دست هم دهیم تا اتفاقاتی که در هفته دوم رخ داد دیگر تکرار نشود. همانطور که آقای فکری اشاره کرد ما همه شیعه هستیم و این مسائل را باید رعایت کنیم. حتی اگر ببازیم فقط در یک بازی شکست خورده‌ایم و فکر می‌کنم 3 امتیاز ارزش این چیز‌ها را نداشته باشد.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه زمان بازی قبلی تا این بازی کم بود شرایط برای ما سخت بود. در بازی قبل زیر باران بازی کردیم و شکست خورده بودیم ولی سعی کردیم از لحاظ روحی و روانی تیم را آماده کنیم و فقط روز سه‌شنبه تمرین کامل داشتیم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید