تسنیم/ از سوی سازمان لیگ، شیوه نامه برگزاری مسابقات لیگ‌های تکواندو در سال ۱۳۹۹ اعلام شد.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام سازمان لیگ، مسابقات لیگ تکواندو از 4 دی ماه کار خود را آغاز می‌کند که شیوه نامه برگزاری رقابت‌ها اعلام شد.
براساس تاریخ‌هایی که در شیوه نامه ابلاغی از سوی سازمان لیگ اعلام شده است برای حضور در نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" 10 تیم حضور دارند که مرحله نخست رقابت‌ها در دو گروه A و B و طی روزهای 4 و 5 دی ماه و 11 و 12 دی ماه برگزار می‌شود. مرحله نهایی نیز روز 17 بهمن ماه پیگیری می‌گردد.
بیست و ششمین دوره مسابقات لیگ دسته یک "جام نقش جهان" با حضور 4 تیم روز 19 دی ماه انجام خواهد شد؛ مرحله نخست بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ نوجوانان پسر "جام آینده سازان المپیک" با حضور 11 تیم در سه گروه A، B و C در روزهای 25 و 26 دی ماه پیگیری می‌شود. مرحله نهایی رقابت‌ها نیز روز 16 بهمن‌ماه است.
شانزدهمین دوره مسابقات لیگ بانوان "جام کوثر" با رقابت 4 تیم روز 3 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد. مرحله نخست یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ نوجوانان دختر "جام آینده سازان المپیک" نیز با حضور 7 تیم در دو گروه A و B و طی روزهای 9 و 10 بهمن ماه انجام می‌شود و مرحله نهایی نیز روز یکم اسفندماه است.
گفتنی است؛ تاریخ های اعلام شده در تمامی مسابقات فوق در صورت توقف لیگ‌های وزشی در کشور (باتوجه به شرایط کنونی) از سوی واحدهای مربوطه، قابل تغییر است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید