آخرین خبر/ پرسپولیس قهرمان چهار دوره متوالی لیگ برتر برای دومین بار طی سه هفته اخیر متوقف شد و در بازی با نفت مسجد سلیمان با تساوی بدون گل دست یافت. پرسپولیس که در دو بازی قبلی فقط یک گل از روی نقطه پنالتی و توسط هافبک اش به ثمر رسانده بود در سومین دیدارش در لیگ بیستم هم در امر گلزنی در جریان بازی و توسط مهاجمانش ناکام ماند تا نگرانی درباره فینالیست لیگ قهرمانان بیشتر شود. 
در نیمه اول ، پرسپولیس با توجه به چینش جدید بازیکنان، با مشکلاتی در حرکات تیمی مواجه بود. سرخ ها با سیستم تیم ۲-۴-۴ بازی می کردند اما نفراتی که در ترکیب بودند بعضا با وظایف خود بیگانه بودند.
حضور سه هافبک دفاعی و قرار دادن سیامک نعمتی در خط حمله تیم را از سه خط  به چهار خط تغییر ترکیب داده بود.
یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس  با آگاهی نسبت به سرعت یاران حریف در یک سوم حمله خودشان، سعی در ایجاد ترافیک در آن منطقه داشت اما این تدبیر، بازی تیم پرسپولیس را در نیمه زمین حریف، مختل ساخته بود.
میلاد سرلک و کمال کامیابی نیا مقابل دفاع را کاور پوشش داده و احمد نوراللهی جلوی آنها قرار داشت  و بشار رسن لب خط بود و  سیامک نعمتی هم ناخواسته به وینگر  راست رفته بود و عبدی میان چهار دفاع حریف سرگردان بود.حتی اگر پنالتی سرخ ها گل هم شده بود کادر فنی پرسپولیس باز نباید از این ایرادات غافل می شد. با حضور  وحید امیری در زمین شرایط پرسپولیس بهتر شد. با حضور  امیری از ابتدای نیمه دوم  پرسپولیس در خلق موقعیت  بهتر عمل کرد هر چند فضای جولان دادن به بازیکنان سرعتی های حریف هم ایجاد شد. پرسپولیس در ادامه بازهم مهاجم اضافه کرد اما عملکرد خوب مدافعان و دروازه بان نفت از یک سو و تداوم ضعف و ناکامی مهاجمان سرخ از سوی دیگر باعث شد پرسپولیس مثل هفته نخست دو امتیاز دیگر را هم از دست بدهد. حالا شاید یحیی و مسئولان باشگاه بیش از پیش حسرت از دست دادن علی علیپور و مهدی ترابی گلزنان فصل گذشته را بخورند بازیکنانی که به خاطر بی توجهی و بی تدبیری مدیران وقت به راحتی و بدون یک ریال سود برای پرسپولیس راهی لیگ پرتغال و قطر شدند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید