خبرآنلاین/ نوه دختری علی پروین راهی تیم نوجوانان پرسپولیس شد. علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس امروز با انتشار یک استوری راه یافتن نوه خود، والارضا به تیم نوجوانان پرسپولیس را تبریک گفت. البته نوه علی پروین گویا با اضافه وزن زیادی روبه رو است و از هیکلش پیداست که باید تلاش کند تا به وزن ایده‌آل برسد. او فرزند آرش فرزین داماد علی پروین است که زمان راینر سوبل حضور  او به عنوان مترجم سرمربی آلمانی حاشیه های زیادی به دنبال داشت. 
پیش از این محمد پروین، پسر اسطوره پرسپولیس هم در این تیم حضور داشت که به توفیق خاصی نرسید.
سرمربی نوجوان پرسپولیس رضا جباری است و کمک او در این تیم هم حسن خانمحمدی است که در اواخر دهه 70 واوایل دهه 80 از شاگردان علی پروین بودند.

به گزارش آخرین خبر، علی پروین در مصاحبه ای با ماهنامه «آلبوم ورزش» که نوروز 1395 منتشر شد درباره نوه اش گفته بود: «همه می‌دونند که علی پروین عاشق نوه‌هاشه. والا رضا و نازگل را خیلی دوست دارم و به خاطر همین وقتی اون‌ها را می‌بینم حسابی جان می‌گیرم. تنها مشکل و داستان من در خانه این است که والا رضا خیلی استقلالیه و شاید کسی باورش نشود که نوه علی پروین در روی آن بایستد و برایش کُری بخواند. (خنده) خدا فرزین را بیامرزد. خودش پرسپولیسی بود و آرش هم پرسپولیسی است ولی والا رضا آن قدر استقلالی است که مدام برای من کُری می‌خواند. مرحوم فرزین با آهنگ «پروین پاطلایی» نشون داد که تا چه حد پرسپولیسی است و چه قدر من رو دوست دارد. یادش به‌خیر اون شب‌هایی که فرزین از سر برنامه می‌آمد یک سر به خونه ما می‌آمد و در حیاط برایمان آواز می‌خواند. همسایه‌های ما آن‌قدر فرزین را دوست داشتند که در حیاط جمع می‌شدند و صدای او را گوش می‌کردند.» 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید