طرفداری/ همین دو سال پیش بود که یک سرمربی لیگ برتری کنسرت گذار ایرانی فعال در ارمنستان را به کادر خود اضافه کرد و خبرساز شد. حالا یک سرمربی ایرانی دیگر بدنسازی تیمش را به یک کنسرت گذار سپرده است!
 تیمی که ابتدای فصل تصور می شد یکی از مدعیان باشد، تا به حال عملکرد بدی داشته و سرمربی اش حاشیه امنیت ندارد.
با گذشت سه هفته از آغاز لیگ بیستم، برخی تیم ها رفته رفته شرایط آرمانی پیدا می کنند و برخی دیگر بازی به بازی تحلیل می روند. کارشناسان معتقدند تیم هایی که به درستی بدنسازی نکرده اند، زودتر از سایرین به مشکل می خورند. از نگاه آنها تیمی که بدنسازی درست و اصولی انجام داده باشد، با گذشت چند هفته، به شرایط آرمانی می رسد اما تیمی که بدنسازی را جدی نگرفته باشد، خیلی زود به مشکل می خورد.
البته برخی تیم ها به دلیل کمبود وقت نتوانستند به درستی بدنسازی کنند و برخی تیم ها هم مربی بدنساز خوبی نداشتند. نمونه اش یک تیم تقریبا مدعی که گویا سرمربی اش کار بدنسازی تیم را به یک مربی گمنام سپرده است.
 درباره این بدنساز گفته می شود این شخص در ترکیه کنسرت گذار بوده و البته یک باشگاه بدنسازی را هم اداره می کرده و جناب سرمربی در یکی از سفرهایش به ترکیه با این کنسرت گذار آشنا می شود و در ادامه رفاقت شان، بدنسازی تیم لیگ برتری را به او می سپارد!
گویا باشگاه بعد از چند ماه از آغاز فعالیت این مربی بدنساز که اطلاعی از بدنسازی فوتبال ندارد، به شغل اصلی او که در ترکیه برای خوانندگان ایرانی مقیم لس آنجلس و اروپا، کنسرت می گذاشته، پی می برد و یکی از دلایل اختلاف شدید باشگاه با این سرمربی هم به همین موضوع برمی گردد.
صد البته بازیکنان تیم هم به شدت از تمرینات بدنسازی این کنسرت گذار که اولین تجربه مربیگری اش را سپری می کند، شاکی هستند و تمرینات غلط او را دلیل ناآمادگی بدنی خودشان می دانند.
 جالب است بدانید پیش از این هم یکی از مربیان مطرح لیگ برتری در سفری که به ارمنستان داشت، با یک کنسرت گذار ایرانی مقیم ایروان آشنا شد و سال بعد، او را به عنوان همکار به کادر خود اضافه کرد اما مربی موردنظر کار تخصصی بدنسازی را به کنسرت گذار فعال در ارمنستان نسپرده بود و تقریبا تمام اطرافیانش می دانستند وظیفه اصلی این عضو جدید، فراهم کردن تفریحات جناب سرمربی است ولی این یکی در ادامه شاهکارهایش، کار تخصصی بدنسازی تیم را به صرف این که رفیق تازه اش در ترکیه باشگاه بدنسازی اداره می کرده، به یک کنسرت گذار سپرده است!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید