طرفداری/ جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی بارسلونا امیدوار است که لیونل مسی راضی به ماندن در بارسلونا شود.
جرارد پیکه در مصاحبه جدید خود با رادیو مارکا در مورد مشکلات بارسلونا و احتمال ماندن لیونل مسی صحبت کرده است. به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت گل، جرارد پیکه در این مصاحبه در مورد احتمال ریاستش در باشگاه بارسلونا گفت:
 در انتخابات پیش رو، خیر چون نمی توانم. هرگز آدم از آینده خبر ندارد، من شدیداً بارسایی هستم و دوست دارم به باشگاه مورد علاقه ام کمک کنم. دوست دارم به بهترین شکل به بارسلونا کمک کنم. اگر ببینم که می توانم کمک کنم و به خوبی برای این کار آماده هستم، بله. این فکر و ایده ای است که همیشه داشته ام اما کسی از آینده خبر ندارد.
 وقتی لوییس سوارز باشگاه را ترک کرد، بسیار ناراحت و متاسف بودم. او سال های زیادی را در این جا سپری کرد و ما چیزهای زیادی را با هم تجربه کردیم. شما ما را 90 دقیقه در بازی ها کنار هم می دیدید اما ما سال ها و ساعات زیادی را با هم سپری کردیم، هر روز صبح هم دیگر را می دیدیم، با هم سفر می کردیم، در یک هتل بودیم و...
 مسی تمدید می کند؟ باید این سوال را از لئو بپرسی، من نمی دانم. امیدواریم او در تیم بماند، این یک تصمیم بسیار شخصی است و خواهیم دی. تا وقتی که او در بارسا هست، امید وجود دارد و امیدواریم که او به ماندن راضی شود.
 بهترین لحظه ام در بارسلونا؟ در دوران پویول، من و او رابطه فوق العاده ای داشتیم، همچنین با سسک. یک گروه 5 -6 نفره وجود دارد که همه اهل لاماسیا هستیم و وقتمان را با هم می گذرانیم. بوسکتس، آلنیا، سرجی روبرتو، لئو ... با آن دسته از افرادی که زمان زیادی را در بارسلونا بوده اند. در نهایت شما به گروهی از افراد می پیوندید که تجربه های یکسان و مسیر یکسانی داشته اند.
 بهترین مربی ام؟ پپ یک نابغه است، او در سطح دیگری است. از نظر قدرت اداره و مدیریت تیم، سر الکس فرگوسن؛ او تماشایی بود و تاثیر زیادی روی من داشت. لوئیز انریکه، والورده، دل بوسکه در تیم ملی 2010 و... من خیلی خوش شانس بوده ام که مربیان فوق العاده ای داشته ام و عناوین زیادی با آن ها کسب کردم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید