ورزش 3/ لوکاس هرناندز، مدافع فرانسوی بایرن مونیخ اقبال بلندی داشت که در بازی امروز برابر اشتوتگارت دوباره دچار مصدومیت نشد.
 هفته گذشته و در جریان توقف بایرن مونیخ مقابل وردربرمن بود که مدافع فرانسوی باواریایی‌ها یعنی لوکاس هرناندز در اوایل بازی دچار مصدومیت شد وزمین مسابقه را ترک کرد تا نگرانی های زیادی در رابطه با این بازیکن ایجاد شود.
در حالی که به نظر می‌رسید لوکاس هرناندز حداقل چند هفته به دور از میادین باشد اما او خیلی زود ریکاوری خود را انجام داد و در مسابقه امروز برابر اشتوتگارت در ترکیب اصلی بایرن مونیخ قرار گرفت و اتفاقا نمایش خوبی از خود ارائه دا
اما مدافع فرانسوی ممکن بود امروز در جریان بازی برابر اشتوتگارت به شکل شدیدی مصدوم شود و ماه ها به دور از میادین باشد؛ جایی که او بعد از یک قوس با سر روی زمین فرود آمد و به نوعی می توان گفت که گردن او کج شد اما در کمال تعجب بعد از کمی احساس ناراحتی از زمین بلند شد و به کار خود ادامه داد تا با از یک کابوس بزرگ فرار کرده باشد.
لوکاس هرناندز چند دقیقه بعد از پیروزی بایرن مونیخ با قرار دادن تصویری از این لحظه واکنش عجیب به آن نشان داد و نوشت: " بعد از پیروزی، نه بعد از مهمانی"


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید