ورزش 3/ زین الدین زیدان مطابق انتظار پس از شکست رئال خودش را مسئول ناکامی عنوان کرد و البته به بازیکنانش نیز تاخت.
رئال مادرید امشب در ورزشگاه دی استفانو در عین شگفتی بازی را 1-2 به آلاوس واگذار کرد. این نتیجه سه روز پس از پیروزی در زمین اینتر را کمتر کسی تصور می کرد.
در دیداری که داوری و وی ای آر هم به رئال روی خوش نشان ندادند، تیبو کورتوا نیز یکی از عاومل شکست بود. او که البته چند مهار خوب داشت، گل دوم را با پاس اشتباهش تقدیم مهاجم آلاوس کرد. رئال با یک بازی بیشتر حالا شش امتیاز کمتر از اتلتیکوی صدرنشین دارد.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی و در مورد کسب هفت پیروزی از 14 بازی فصل گفت:«توضیحی ندارم به خصوص برای شکست امشب. وقتی پس از سه دقیقه به شما گل می زنند، شرایط می تواند برای تان دشوار شود. پس از یک پیروزی خوب در زمین اینتر، انتظار چنین نمایشی را نداشتم. این واقعیت امروز ماست. باید بیشتر تمرین کنیم تا روند و دینامیک تیم عوض شود. متاسفانه ما ثبات لازم را نداریم. این بدترین شروع ما در یک بازی و در طول فصل جاری بود.»
مصدومیت هازارد:« به من گفتند که یک ضربه مختصر بوده و مشکل خاصی ندارد. امیدوارم مصدومیت ادن عضلانی نباشد.»
رقابت برای قهرمانی لالیگا:« مشکل ما عدم ثبات لازم است. ما خیلی زیاد هم مصدوم می دهیم که یک واقعیت است ولی قصد توجیه ندارم. باید این روند را عوض کنیم.»
صحبت با بازیکنان:« باید راه حلی برای این مشکل پیدا کنم و برای این کار به کمک بازیکنان نیاز دارم. البته نباید فقط منفی فکر کنیم. باید نکات مثبت را در نظر گرفت و به دنبال راهی برای ثبات بود.»
رئال فاقد توانایی جبران:« امشب نتوانستیم واکنش خوبی به گل های خورده نشان دهیم و تلاش مان در نیمه دوم بی نتیجه ماند. نیمه دوم می توانستیم کارهای خیلی بیشتری انجام دهیم. باید روند بازی را عوض می کردیم ولی ناتوان بودیم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید