میزان/ نامزد ریاست باشگاه بارسلونا با ستاره نروژی دورتموند برای آوردن او به نیوکمپ به توافق رسیده است.
در حالی که مدیر کمپین خوان لاپورتا اعلام کرده است موفق‌ترین مدیر تاریخ باشگاه بارسلونا، روز دوشنبه کاندیداتوری خود را برای تصدی ریاست این باشگاه اعلام خواهد کرد، نشریه کیکر آلمان اعلام کرد در صورت انتخاب لاپورتا به عنوان رییس بارسلونا، ارلینگ هالند به این تیم خواهد پیوست.
این در حالی است که لاپورتا و مینو رایولا (مدیر برنامه‌های ستاره نروژی) دوستان صمیمی هستند و حتی صحبت‌هایی برای کسب رضایت پدر ارلینگ هالند هم انجام شده است و تنها انتخاب لاپورتا به عنوان رییس بارسا برای قطعی شدن این انتقال باقی مانده است.
گفته می‌شود لاپورتا در نظر دارد تا نسل طلایی بارسلونا را این بار به عنوان مدیران باشگاه منصوب کند. گفته می‌شود کارلس پویول، کاپیتان محبوب و اسبق بارسایی‌ها مشاور او خواهد بود و پس از پایان قرارداد پپ گواردیولا با منچسترسیتی، او به عنوان یکی از مدیران باشگاه کنار لاپورتا همکاری خواهد کرد.
همچنین احتمالا رونالد کومان به عنوان سرمربی در باشگاه بارسلونا به کارش ادامه خواهد داد اما در صورتی که دو طرف برای ادامه همکاری پس از پایان قرارداد به توافق نرسند، ناگلزمن، سرمربی جوان و موفق لایپزیگ یکی از گزینه‌های هدایت بارسلونا در آینده‌ای نه چندان دور خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید