تسنیم/ سرمربی ۴۱ ساله یوونتوس معتقد است تیمش باید بدون فوق‌ستاره پرتغالی‌اش هم بازی مدنظر خود را انجام دهد.

آندره‌آ پیرلو که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در نهمین بازی خود در فصل جاری رقابت‌های سری A ایتالیا مقابل بنونتو تن به تساوی یک - یک دادند و پنجمین تساوی‌شان در این رقابت‌ها را تجربه کردند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما در نیمه اول بازی را تحت کنترل داشتیم، موقعیت‌هایی هم برای تمام کردن کار بنونتو داشتیم، اما همچنان نمی‌دانیم که چطور باید لحظات مختلف بازی را بخوانیم. این اولین باری نبود که پیش از پایان نیمه اول گل می‌خوریم. در مقطع پایانی بازی هم کمی آشفته بودیم، خونسردی‌مان را از دست دادیم و نتوانستیم موقعیت‌هایی را که نصیب‌مان شد، تبدیل به گل کنیم.
وی همچنین درباره عدم استفاده از فوق‌ستاره پرتغالی‌اش در این دیدار اظهار داشت: رونالدو بین هفته مشکلی جزئی داشت و می‌خواست هر طور شده در لیگ قهرمانان بازی کند. پس از بازی‌های ملی هم طبیعی بود که به کریس کمی استراحت بدهیم. رونالدو بازیکن ارزشمندی است، اما ما باید سعی کنیم در غیاب او هم بازی‌ مدنظرمان را انجام دهیم. وقتی شما بازیکنان ملی‌پوش زیادی دارید، چنین چیزی اتفاق می‌افتد. رئال مادرید هم به رونالدو وابسته بود، او یک گلزن و نقطه کانونی برای حرکت‌هاست، بنابراین فقط انتظار می‌رود که کریس شخصیت اصلی در زمین باشد و بسیاری از حرکت‌ها از طریق او انجام شود.
سرمربی ایتالیایی یوونتوس صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: ما روی بهبود سطح کیفی بازی‌مان کار می‌کنیم. ما در حال حاضر یک بال هجومی داریم که می‌تواند به عمق دفاع حریف بزند که گاهی اوقات حضور او جواب می‌دهد و گاهی اوقات خیر. وقتی بازی به آشفتگی و بی‌نظمی کشیده می‌شود، ما باید فوتبال خوب و پاکی ارائه کنیم و بازی را در کنترل بگیریم. در غیر اینصورت به دردسر می‌افتیم، درست مثل این دیدار و بازی با کروتونه. ما باید بیاموزیم که چه زمانی از بازی باید کار حریف را تمام کنیم و چه زمانی شور و هیجان بازی را تحت کنترل در آوریم.
وی همچنین درباره چرایی نیمکت‌نشینی هافبک سوئدی‌اش خاطرنشان کرد: کولسفسکی بازیکن جوانی است و نمی‌تواند در هر بازی به میدان برود. در ضمن فراموش نکنید که بازی در پارما و یوونتوس یکسان نیست. بازی در یووه در سطحی کاملاً متقاوت از مسئولیت‌پذیری است. ما دژان را به خدمت گرفتیم، چون می‌دانیم که او قادر به انجام چه کارهایی است. کولسفسکی در بازی‌های اخیر روی فرم نبود، اما در حال پیشرفت است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید