ایرنا/ تیم‌ پرث گلوری استرالیا از صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بازماند و ملبورن ویکتوری دیگر نماینده این کشور نیز مقابل نماینده تایلند به تساوی بسنده کرد و در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق و در دور گروهی با انجام ۲ بازی دیگر پیگیری شد. ۲ دیداری که پرگل بود و برنده هم نداشت.
در گروه پنجم ۲ تیم چیانگرای یونایتد تایلند و ملبورن ویکتوری استرالیا به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان با نتیجه ۲ بر ۲ به اتمام رسید. جیک بریمر و بن فولامی در دقایق هشت و ۲۷ تیم استرالیایی را پیش انداختند اما نماینده تایلند بازگشت خوبی داشت و موفق شد در دقایق ۴۷ و ۸۳ به وسیله سیاواکون تیاتراکوی و جیانوتا ورزورا به گل برسد و بازی را به تساوی بکشاند.
با این نتیجه؛ هر دو تیم چهار امتیازی شدند. ملبورن در رده سوم قرار دارد و چیانگرای چهارم است. بیجینگ گوان چین با ۱۵ امتیاز سرگروهی‌اش قطعی شده اما اف‌سی سئول ۶ امتیازی همچنان در هفته پایانی خطر از دست دادن رتبه دوم را حس می‌کند.
در گروه ششم نیز یک بازی جذاب برگزار شد. شانگهای شنوای چین به مصاف پرث گلوی استرالیا رفت و به تساوی سه بر سه رسید.
نماینده استرالیا ابتدا ۲ گل زد و سپس در ۱۱ دقیقه بازی را سه بر ۲ عقب افتاد اما در دقیقه ۸۶ موفق به زدن گل سوم شد. برای نماینده استرالیا برونو فورنارولی(۴۵)، کارلو آرمینتو(۵۸) و نیل کیلکنی(۸۶) گلزنی کردند و در طرف مقابل جیوانی مورنو(۶۲ و ۷۲) و یو هانچائو(۷۳) موفق به گلزنی شدند.
با این نتیجه تا پایان هفته پنجم دور گروهی شانگهای با امتیاز مشابه مثل توکیو و تفاضل کمتر سوم است و تیم پرث گلوری با یک امتیاز عدم صعودش قطعی شد. اولسای هیوندای کره جنوبی نیز با ۱۳ امتیاز سرگروهی‌اش در این گروه مسجل است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید