طرفداری/ بعد از پیروزی تراکتور مقابل مس از رفسنجان خبر رسید علیرضا منصوریان، در پایان بازی با مس رفسنجان با حالتی شاکی به رختکن رفت و حالا مشخص شده او از داور چهارم بازی شاکی بود
عوامل برگزاری بازی مس رفسنجان و تراکتور مدعی هستند علیرضا منصوریان در پایان بازی با داور چهارم درگیر شد!
وقتی سوت پایان بازی مس رفسنجان و تراکتور به صدا درآمد، از رفسنجان خبر رسید علیرضا منصوریان با هل دادن یک نفر و با زور وارد رختکن شده و حتی با عصبانیت لگدی هم به زمین زده است.
ابتدا به نظر می رسید منصوریان با یکی از عوامل برگزاری بازی یا با میزبان به مشکل خورده اما یکی از عوامل برگزاری این بازی به طرفداری گفت:
 سرمربی تراکتور با داور چهارم بازی مشکل پیدا کرد. منصوریان مدعی بود داور چهارم حرفی زده که توهین آمیز بوده است. به همین دلیل منصوریان هم با عصبانیت لگدی به زمین زد. در فیلم بازی هم به طور واضح مشخص است که بین عوامل برگزاری بازی و منصوریان هیچ مشکلی وجود ندارد. آن اتفاق حاشیه ای هم که در رسانه ها بازتاب داشت، بعد از پایان بازی رخ داد که سرمربی تراکتور به داور چهارم اعتراض کرد و با هل دادن شخصی که در مسیرش قرار گرفته بود به رختکن رفت و البته از عصبانیت لگدی هم به زمین زد.
 همچنین یکی از فعالان رسانه ای حاضر در ورزشگاه رفسنجان مدعی بود گویا داور چهارم بازی حرفی زده که برای منصوریان سوتفاهم ایجاد کرده و او هم واکنش نشان داده است. این شخص تاکید کرد:
 من در آن صحنه حضور نداشتم و اصلا متوجه درگیری نشدم اما بعد از پایان کنفرانس در جمعی که منصوریان و مدیر رسانه ای مس رفسنجان و چند نفر دیگر از عوامل برگزاری بازی ایستاده بودند، از زبان منصوریان شنیدم احساس کرده داور چهارم درباره ترک زبان ها حرف بدی زده و به همین دلیل به او اعتراض کرده است. 
البته علیرضا منصوریان بعد از پیروزی تراکتور مقابل مس در کنفرانس پس از بازی سعی کرد جمله ای علیه داوران نگوید که به قول خودش باعث حمله به آنها شود. همچنین باشگاه تراکتور با انتشار پیامی از میزبانی مس رفسنجان قدردانی کرد. با این حساب به نظر می رسد حق با عوامل برگزاری بازی باشد و تنشی که در پایان این دیدار رخ داد ربطی به میزبانی مس رفسنجان و عوامل برگزاری بازی نداشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید