آخرین خبر/ به نظر می رسد که بحث بر سر این که میراث مارادونا به چه کسی می رسد، داغ است.  در حقیقت ستاره سابق فوتبال آرژانتین در حالی هفته گذشته فوت شد که ثروتی در حدود 50 میلیون دلار داشت هر چند که به طور دقیق مشخص نیست که ارثیه او دقیقا چگونه تقسیم خواهد شد و فرزندانش یا اطرافیان و کارمندانی که برای او کار می کردند چقدر ارث خواهند برد.
به گزارش فوتبالی، مارادونا پنج خانه (چهار تا در آرژانتین و یکی در دبی)، چهار اتومبیل، جواهرات، یک خودروی نظامی که مدیر دیناموبرست به او هدیه داد بخشی از میراث وی هستند. انتقال خودروی آخری به آرژانتین بیش از 70 هزار دلار هزینه دارد و در صورتی که کسی حاضر به پرداخت چنین هزینه ای نشود، این خودرو باید در بلاروس بماند و کسی از آن استفاده نخواهد کرد.
مارادونا پنج وارث دارد که پنج فرزندش هستند. البته فرزندان دیگری هستند که به صورت رسمی تایید نشده اند و در صورت تایید DNA می توانند ارث ببرند. البته خانواده مارادونا سالها بود که بحث ها و اختلافات درونی میان خود داشتند و به همین خاطر به نظر می رسد که تقسیم میراث اسطوره فوتبال آرژانتین بحث چندان  ای نباشد و باید با آرامش و با گذر زمان این مسئله در میان بازماندگان وی حل شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید