میزان/  قهرمان رشته‌های رزمی ایران گفت: روس‌ها با ناجوانمردی نتیجه مبارزه من را به رقیبم دادند، اما مطمئن باشید در بازی تکراری از پاول انتقام می‌گیرم.
مازیار الهامی، در خصوص شکست مقابل فایتر بلاروسی اظهار داشت: مبارزه من و پاول مهم‌ترین بازی آن شب از مسابقات بود و متاسفانه روس‌ها با ناجوانمردی بازی را به حریفم دادند. تمام تماشاگران آمده بودند تا این مسابقه را از نزدیک ببینند و منتظر بودند بهترین فایتر که من بودم برنده شوم، اما متاسفانه اتفاقات عجیبی رخ داد.
وی افزود: حریفم روی سر و پا ضعف داشت و من این موضوع را به خوبی می‌دانستم و مبارزه را به خوبی کنترل کرده بودم، اما همان مرتبه اول که زمین خوردم، بدون اینکه ضربه خطرناکی به من زده شود و هوشیاری‌ام را از دست بدهم توسط داوران بازنده اعلام شدم که این رأی موجب اعتراض تمام حضار و حتی رییس سازمان NFG شد.
*مسئولان NFG برای انتخاب فایترها پیشینه قهرمانان را در نظر می‌گیرند
این مبارز کشورمان در خصوص اینکه آیا این مبارزه تکرار خواهد شد یا خیر گفت: حتی اگر این بازی را هم می‌بُردم، یک مبارزه دیگر با همین فایتر برای دفاع از کمربند داشتم و ناخواسته رودرروی هم قرار می‌گرفتیم، اما یک حق خوری عجیب اتفاق افتاد و مطمئنم در مبارزه تکراری که حدود ۷۰ روز دیگر برگزار خواهد شد انتقامم را از پاول می‌گیرم.
الهامی با اشاره به اینکه در یکی از معتبرترین سازمان‌های MMA مبارزه می‌کند، تصریح کرد: هر ورزشکاری اجازه ورود به سازمان NFG را ندارد و مسئولان این سازمان برای انتخاب فایترها پیشینه یک قهرمان را در نظر می‌گیرند و پس از آن قرارداد می‌بندند (الهامی چندیدن مقام قهرمانی بین‌المللی در کاراته دارد).
*قرار نیست هر کسی به mma علاقه دارد براحتی وارد سازمان‌های معتبر جهانی شود
کاپیتان سابق تیم ملی کاراته تصریح کرد: قرار نیست هر کسی که فقط به mma علاقه داشته باشد بتواند به راحتی وارد سازمان‌های معتبر جهانی شود. من در تایلند چهار یا پنج مبارزه خوب داشتم پس از آن هم در ترکیه و آذربایجان فایت‌های خوبی از خود ارائه دادم تا توانستم به اینجا برسم.
الهامی در واکنش به این سوال که آیا باید منتظر حضورش در یک سازمان جدید باشیم گفت: تمام هدفم این است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پس از بازی تکراری با پاول، قطعا با سازمان جدیدی قرارداد امضا می‌کنم. هرچند NFG هم زیر مجموعه UFC محسوب می‌شود، اما منتظر خبرهای بهتری از من باشید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید