ورزش 3/ دکتر کارلوس بیلاردو هنوز مطلع نشده است که دیه گو مارادونا از دنیا رفته است.
دکتر کارلوس بیلاردو توانست به کمک نبوغ دیه گو مارادونا آرژانتین را قهرمان جام جهانی 1986 کند. او آلبی سلسته را به فینال جام جهانی 1990 هم رساند ولی تیم او با شکست از آلمان نایب قهرمان شد.

بیلاردو که بیش از یک سال در بستر بیماری است، هنوز از مرگ دیه گو مارادونا مطلع نشده است. اسطوره فوتبال آرژانتین چهارشنبه هفته گذشته در سن 60 سالگی از دنیا رفت و دنیای فوتبال را در سوگ فرو برد اما خانواده بیلاردو تلویزیون منزل او را خاموش کردند تا او متوجه مرگ مارادونا نشود. 
یکی از نزدیکان بیلاردو به کلارین گفته بود:« دیه گو برای کارلوس مثل پسری بود که هرگز نداشت. او بارها از دیه گو در مقابل انتقادات دفاع کرد و همواره حامی او بود. اطمینان داریم که اگر از مرگ او مطلع شود، حالش بدتر خواهد شد و قصد داریم فعلا او را از این خبر به دور نگاه داریم. از مرگ دیه گو شوکه شده ایم. او شخصیتی استثنایی بود.»

خانواده بیلاردوی 82 ساله همچنان همه چیز را از او مخفی نگه داشته اند چرا که اطمینان دارند با شنیدن این خبر، حال او رو به وخامت خواهد گذاشت. بیلاردو با سندرم "Hakim-Adams" دست به گریبان است. سندرمی که بیمار را به سمت آلزایمر پیش برده و باعث زوال عقل می شود.
اسکار روجری و دیگر شاگردان بیلاردو در جام جهانی 1986 اعلام آمادگی کرده اند تا با حضور در منزل او، خبر درگذشت مارادونا را به وی بدهند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید