ايسنا/ رئيس باشگاه پاري سن ژرمن از آغاز مذاکرات با نيمار و ام باپه براي تمديد قرارداد سخن به ميان آورد و تاکيد کرد که هر دو بازيکن دوست دارند که در تيم بمانند.

به نقل از RMC، نيمار و ام باپه از بهترين و سرشناس ترين بازيکنان فوتبال جهان هستند که هر دو در پاري سن ژرمن بازي مي کند.
اين دو ستاره بزرگ مشتريان زيادي دارند. رئال مادريد و بارسلونا سخت در تلاش براي جذب آنها هستند اما پاري سن ژرمن مي خواهد که آنها را حفظ کند.
ناصر الخليفي، رئيس باشگاه پاري سن ژرمن بعد از پيروزي اين تيم برابر باشاک شهير گفت: ما مذاکرات خود را با نيمار و ام باپه آغاز کرده ايم. طبيعتا اين مذاکرات پنهاني خواهد بود اما من به شما اطمينان مي دهم که هم نيمار و هم ام باپه دوست دارند که در تيم باقي بماند.
او درباره عقد قرارداد با مسي گفت: همچنان که مي دانيد ما به همه باشگاه ها احترام مي گذاريم و انتظار چنين رفتاري را هم از ديگر باشگاه ها داريم. مسي بازيکن بارسلونا است و بايد اين باشگاه تصميم بگيرد. ما دوست نداريم که درباره بازيکن ديگر باشگاه ها صحبت کنيم. فصل نقل و انتقالات آغاز نشده است و بسيار زود است که در اين باره صحبت شود. ما تيم خوبي داريم و فعلا نياز به جذب بازيکن نيست.
نيمار بعد از پيروزي پاري سن ژرمن برابر منچستر يونايتد ابراز اميدواري کرد که بار ديگر با مسي همبازي شود و همين باعث شده تا احتمال حضور اين فوق ستاره آرژانتيني در پاري سن ژرمن قوت گيرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد