روزنامه گل/ احتمال منتفي شدن محروميت دروازه‌بان استقلال وجود دارد.

حتما در جريان اتفاقاتي که طي روزهاي گذشته براي رشيد مظاهري افتاده هستيد. داستان از اين قرار است که کميته اخلاق فدراسيون فوتبال قصد داشت رشيد مظاهري را به خاطر يک استوري که ماهها قبل و در زمان حضور اين بازيکن در تراکتور منتشر شده بود، دو جلسه محروم کند و قرار بود يکي از اين دو جلسه محروميت در بازي با صنعت نفت اعمال شود که اين اتفاق رخ نداد منتهي هنوز معلوم نيست دروازه‌بان استقلال مي‌تواند تيمش را جلوي شهرخودرو همراهي کند يا نه چرا که جلسه کميته اخلاق درباره مظاهري هم تشکيل نشد.
در چنين شرايطي روزنامه گل در شماره امروزش مدعي شده که ممکن است کميته اخلاق قيد محروم کردن دروازه‌بان استقلال را بزند چرا که اگر اين اتفاق رخ دهد ممکن است فيفا بيش از گذشته روي فوتبال ايران حساس شود و با توجه به آنکه فدراسيون جهاني فوتبال قوانين سفت و سختي درباره عدم دخالت سياست در فوتبال دارد، شايد محروميت احتمالي مظاهري به خاطر استوري‌اش باعث شود که جرايم سنگيني در انتظار فوتبال ايران باشد.
اين روزنامه در ادامه گزارشش به اين نکته اشاره کرده که کميته اخلاق فدراسيون پيش از اين از کنار استوري‌هاي عيرفوتبالي برخي چهره‌هاي فوتبالي گذشته و با آنها برخورد نکرده، شايد اين بار و هم براي اينکه بهانه‌اي به فيفا ندهد، پرونده محروميت مظاهري را مختومه اعلام کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد