ورزش 3/ رئال مادريد پس از برتري 2-0 بر گلادباخ به عنوان تيم نخست راهي دور بعد ليگ قهرمانان شد تا حال و هواي اين تيم بار ديگر آفتابي شود اما......
رئال مادريد ديشب توانست با دو گل کريم بنزما بر گلادباخ پيروز شد و با تساوي بدون گل اينتر و شاختار، تيم اول گروهش لقب گرفت.
پس از يک هفته سخت و پرفشار، رئال حالا نفسي به راحتي مي کشد.
هر دو گل رئال را کريم بنزما با ضربات سر به ثمر رساند تا مرد برتر ميدان لقب بگيرد اما سرخيو راموس، لوکاس واسکز و لوکا مودريچ نيز ديگر ستاره هاي شب درخشان رئال برابر گلادباخ بودند.
سرخيو راموس پس از سه هفته غيبت به ترکيب رئال برگشت و با خود نظم از دست رفته را به دفاع برگرداند. او مثل هميشه پرصلابت بود.
لوکاس واسکز براي چندمين هفته متوالي به عنوان دفاع راست، جاي خالي دني کارواحال را به بهترين شکل پر کرد. او شب گذشته مثل برق و باد از دفاع به حمله و برعکس در رفت و آمد بود و پاس گل اول را نيز ارسال کرد.
لوکا مودريچ هافبک 35 ساله و مرد سال 2018 فوتبال جهان نيز نمايشي خيره کننده داشت. او در مرکز ميدان همه کاره بود و يک توپ او با بدشانسي به تير خورد و يک گل هم به ثمر رساند که توسط وي اي آر به دليل آفسايد مردود اعلام شد.
در پايان بازي سرخيو راموس دو عکس در اينستاگرامش منتشر کرد. يکي همراه  کريم بنزما و ديگري همراه با بنزما، مودريچ و لوکاس.
لوکا مودريچ زير عکس راموس و بنزما به شوخي نوشت:« سرخيو اسبت را کجا بسته اي؟»
در نگاه اول همه چيز در رئال آفتابي و عالي است اما در تصوير شاد 4 نفره، يک نکته نگران کننده هم ديده مي شود. قرارداد راموس، لوکاس و مودريچ در پايان همين فصل تمام مي شود و قرارداد هيچکدام نيز تمديد نشده است.
هنوز مشخص نيست برنامه باشگاه براي تمديد با اين بازيکنان چه خواهد بود ولي هر سه، شب گذشته ثابت کردند که لايق ادامه حضور در رئال هستند. لوکاس واسکز در پايان بازي و در پاسخ به سوالي در مورد تمديد گفت که اين مساله اي پيچيده است و همه چيز به نظر خودش بستگي ندارد.
لوکا مودريچ در چند ماه اخير بارها از تمايلش براي بازنشستگي در رئال صحبت کرده و البته تاکيد داشته است که اين علاقه بايد دو طرفه باشد.
داستان تمديد سرخيو راموس نيز چند ماه است به سوژه رسانه ها تبديل شده است. کاپيتان قراردادي دو ساله و شايسته نام و اعتبارش مي خواهد ولي رئال طبق سنت هميشگي به بازيکنان بالاي 30 سال، قرارداد سال به سال پيشنهاد مي دهد.
بالاخره سرنوشت تمديد اين سه ستاره به کجا ختم خواهد شد؟ رئال را مي توان بدون راموس و مودريچ تصور کرد؟


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد