ورزش 3/  رئال با هدايت زيدان بالاخره توانست به عنوان تيم اول از گروه خود در ليگ قهرمانان صعود کند.
به نقل از مارکا، رئال مادريد در حالي پاي به هفته پاياني دور گروهي ليگ قهرمانان گذاشت که مي توانست صدرنشين شود، سوم شده به ليگ اروپا برود و يا حتي تيم چهارم گروهش لقب بگيرد.
در نهايت اما رئال توانست با پيروزي 2-0 بر گلادباخ و به لطف تساوي اينتر و شاختار به عنوان تيم اول صعود کند. اين براي اولين بار تحت هدايت زين الدين زيدان است که رئال در دور گروهي صدرنشين گروهش مي شود.
زيدان 4 ژانويه 2016 جانشين رافا بنيتس شد در حالي که پيش از آن، کار صعود رئال به يک هشتم نهايي به عنوان تيم اول گروه و بالاتر از پي اس جي مسجل شده بود. رئال در نهايت توانست براي يازدهمين بار قهرمان شود.
يک سال بعد رئال در گروه خود پس از دورتموند دوم شد و در نهايت نيز براي بار دوازدهم قهرماني را کسب کرد. فصل 18-2017 نيز رئال در گروه خود پس از تاتنهام دوم شد ولي در پايان فصل توانست قهرماني شماره 13 خود در چمپيونزليگ را کسب کند.
فصل گذشته رئال مادريد با مربيگري زيدان در گروه خود پس از پي اس جي دوم شد ولي اين بار در يک هشتم نهايي با شکست از سيتي نتوانست کاري از پيش ببرد.
فصل 19-2018 که زيدان هدايت رئال را در ابتداي فصل بر عهده نداشت، اين تيم توانسته بود به عنوان صدرنشين صعود کند و در يک هشتم نهايي برابر آژاکس حذف شد.
امسال در يک هشتم نهايي يکي از تيم هاي لاتزيو، لايپزيش، پورتو و آتالانتا به رئال برخورد خواهند کرد.ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد