ورزش 3/ منچستر يونايتد براي فروش پل پوگبا در پنجره نقل و انتقالات ژانويه، پيشنهادهايي را تا مرز 50 ميليون پوند قبول مي کند.
راه پوگبا و منچستريونايتد از يکديگر جدا شده است و اين ستاره فرانسوي در فصل بعد پيراهن تيم ديگري را بر تن خواهد کرد و شياطين سرخ حتي حاضرند زودتر از تابستان 2021، پوگبا را بفروشند.
منچستر که تا تابستان سال آينده با اين بازيکن قرارداد دارد، قصد دارد او را به به فروش برساند. مديران شياطين سرخ حتي حاضر شده اند در نقل و انتقالات ژانويه، با قيمت هايي که به مبلغ 50 ميليون پوند نزديک باشد را قبول کنند.
مينو رايولا مدير برنامه جنجالي پوگبا، پيش از ديدار منچستر يونايتد و لايپزيش در دور پاياني مرحله گروهي ليگ قهرمانان اعلام کرد که زمان حضور اين ستاره فرانسوي در اولدترافورد به پايان رسيده است و او به زودي منچستر را ترک مي کند.
حالا خبر رسيده است که منچستر با مبلغي نزديک به 50 ميليون پوند حاضر است در همين پنجره نقل و انتقالات پيش رو پوگبا را بفروشد. اين در حالي است که اين بازيکن 4 سال پيش با مبلغ 89 ميليون پوند از يوونتوس به منچستر پيوست و حالا مجله سان اعلام کرده مديران منچستر براي رهايي از شر دستمزد هفتگي 290 هزار پوندي پوگبا، او را به فروش برسانند.
رئال مادريد مدت هاست که با پوگبا در ارتباط است و لوس بلانکوس قصد دارد اين ستاره فرانسوي را به مادريد ببرد، در حالي که يوونتوس و پاري سن ژرمن نيز سخت به دنبال جذب پوگبا هستند.
پوگبا که چندي پيش به ويروس کرونا مبتلا شده بود، در نيمه دوم ديدار مقابل لايپزيش به ميدان رفت و روي گل دوم تيمش نقش مهمي داشت ولي نتوانست مانع از شکست منچستر شود.
اوله گونار سولسشر در کنفرانس خبري پس از بازي با لايپزيش در مورد اينکه آيا پوگبا در ژانويه اولدترافورد را ترک خواهد کرد، به خبرنگار شبکه BT Sport گفت: اکنون وقت آن نيست که در مورد اهداف نقل و انتقالاتي باشگاه صحبت کنيم.
او ادامه داد: شما بايد از پل بپرسيد که آيا او خوشحال است يا نه. من قصد ندارم به جاي او صحبت کنم. اما پل متمرکز بر اين است که وقتي اينجا است بهترين تلاش خود را براي تيم انجام دهد. او در تمرينات سخت کار مي کند.
قرارداد فعلي پوگبا در پايان فصل به پايان مي رسيد اما يونايتد بند تمديد قرارداد به مدت يک سال ديگر را در اختيار دارد. به اين معني که پوگبا تا سال 2022 در منچستر بماند. با اين حال، نمايندگان پوگبا از امتناع يونايتد از نشستن بر سر ميز مذاکره در مورد فعالسازي اين بند از قرارداد عصباني شدند و اين امر منجر به طغيان مينو رايولا در اين هفته شد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد