ورزش 3/ آرتورو ويدال در نخستين فصل حضورش در اينتر حتي به يک هشتم نهايي ليگقهرمانان هم نرسيد.
آرتورو ويدال هافبک شيليايي که روياي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را در سر دارد، در سه فصل اخير اين رقابت ها شکست هاي تلخي را تجربه کرده است.
براي سومين سال پياپي اينتر در مرحله گروهي با ليگ قهرمانان اروپا خداحافظي کرد. اين بار به خودش بستگي داشت و در خانه برابر ضعيف ترين حريف بازي کرد اما دوباره لغزش داشت. تساوي بدون گل مقابل شاختار يک پايان براي تيم آنتونيو کونته بود. يک حذف دردناک براي نراتزوري به خصوص براي يکي از بازيکنان جديد اين تيم يعني آرتورو ويدال بود. 
هافبک شيليايي يک سال ديگر بايد صبر کند تا بتواند به روياي فتح ليگ قهرمانان نزديک شود، اتفاقي که در سال 2015 با يوونتوس به آن نزديک شد اما در فينال به بارسلونا باختند. 
ويدال زماني که در تابستان 2018 با بارسا قرارداد امضا کرد، هدفش کاملا مشخص بود. او گفت که مي خواهم سه قهرماني در ليگ قهرمانان به دست آورم. اين هدف روياپردازانه با شکست هاي پر سر و صدايي همراه شد. 
او در فصل 19-2018 با آبي اناري ها به نيمه نهايي رسيد که تيمش با چهار گل در آنفيلد مغلوب ليورپول شد. يک فصل بعد شکست تحقيرآميز 8-2 را برابر بايرن تجربه کرد و امسال حتي نتوانست در مرحله حذفي حضور داشته باشد. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد