ايسنا/ سرمربي تاتنهام به ناراحتي دله الي در بازي برابر آنتورپ واکنش نشان داد.
مرحله گروهي ليگ اروپا به پايان رسيد و تيم هاي راه يافته به مرحله حذفي مشخص شدند که در يکي از ديدارها تاتنهام در حالي که هري کين و سون هيونگ مين را در ترکيب اصلي نداشت، به ديدار آنتورپ رفت و با دو گل به برتري رسيد. در اين بازي عليرضا بيرانوند درون دروازه تيم بلژيکي بود.
هري وينکس بعد از تعويض در اين ديدار مستقيم به رختکن رفت و دله الي نيز بعد از پايان تعويض هاي تاتنهام به سکوها رفت.
مورينيو سرمربي تاتنهام در اين باره گفت: من خودم به بازيکنان گفتم که اگر خواستند مي توانند به رختکن بروند و نيمکت سرد است و بهتر است نباشند. درباره دله الي نيز بايد بگويم که طبيعي است بازيکن دوست داشه باشد به ميدان برود و وقتي تعويض هاي تيم تمام مي شود او ناراحت است. من نمي توانم همه بازيکنانم را خوشحال نگه دارم و اين کار سخت است و به دنبال شرايط تيم خودم هستم و قطعا بازيکني که از بازي نکردن ناراحت است بهتر از بازيکني است که از بازي نکردن خوشحال باشد.
او در پايان گفت: توانستيم خط حمله حريف را کاملا از دروازه دور نگه داريم و در اين کار موفق شديم. خوشحالم به عنوان تيم نخست به مرحله بعد مي رويم.
تاتنهام در بازي بعدي خود بايد يکشنبه در ليگ برتر به مصاف ديگر تيم لندني يعني کريستال پالاس برود و در ادامه در حساس ترين ديدار فصل چهارشنبه مهمان ليورپول است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد