ايسنا/ سرمربي آلومينيوم اراک مي‌گويد تيمش با اين که هدفش ماندن در ليگ برتر است اما نيم‌نگاهي به بالاي جدول هم دارد.
رسول خطيبي، سرمربي آلومينيوم اراک، ظهر جمعه در نشست خبري قبل بازي تيمش برابر پيکان در هفته ششم رقابت‌هاي ليگ برتر اظهار کرد: تيم پيکان تيمي است که مثل خود ما است و شاکله تيمش عوض شده است. در اين تيم يک ساختار و کادر جديد آمده است و اميدوارم با تفکراتي که داريم، تيم ما بتواند اهداف خود را در زمين دنبال و اجرا  کند. تيم ما از نظر روحيه و مسائل فني بهتر شدند. دو تيم براي پيروزي به ميدان مي‌آيند و اميدوارم کيفيت خوبي از بازي شاهد باشيم و روند رو به رشد خود را ادامه دهيم.
سرمربي آلومينيوم گفت:‌ ما در بازي برابر نساجي که اصلا خوب نبوديم و به نظر من بازي اصلي من و تيم من از مصاف با سپاهان آغاز شد. با اين که آمادگي لازم را نداشتيم اما بازي خوبي ارائه داديم. در بازي مقابل فولاد هم رو به پيشرفت بوديم و يک نتيجه خوب مقابل فولاد گرفتيم.
او ادامه داد:‌ در بازي برابر ماشين‌سازي، نياز به برد داشتيم و با تدابيري که داشتيم، توانستيم کارهاي هجومي خود را انجام بدهيم و موفق شديم بازي را با پيروزي پشت سر بگذاريم. اميدوارم شرايط ما روند بهتري داشته باشيم و موفقيت بيش‌تري کسب کنيم.
خطيبي درباره شرايط تيم‌هاي ليگ برتر تا هفته پنجم گفت: تيم‌ها تفاوت چنداني ندارند و نمي‌توانيم بگوييم چه تيمي از قبل برنده است. ما هم از تيم‌هايي هستيم که ازلحاظ ساختاري و بازيکنان در شرايط خوبي هستيم. با اينکه هدف ما، ماندن در ليگ برتر است اما نيم نگاهي هم به بالاي جدول داريم.
او درباره کم گل بودن بازي‌ها خاطرنشان کرد:‌ بعضي از مربي‌ها که قابل احترام هستند، اول فصل براي نباختن مي‌آيند و شکل دفاعي دارند اما بازيکنان خلاق ديگر در مسابقات پيدا نمي‌شود. در دهه ۷۰ و ۸۰ بازيکن خلاق زياد بودند و بايد در اين زمينه مربي‌ها تلاش کنند. البته مي‌توان اين مشکل با کار تيمي جبران کرد. من خودم مهاجم بودم و دوست دارم تيمم هجومي بازي کند. اميدوارم بازيکن خلاق باز هم در فوتبال ما پيدا شود.
سرمربي آلومينيوم اراک افزود: شرايط جدول از هفته دوازدهم به بعد مشخص مي‌شود و الان  صحبت کردن درباره جدول زود است.  من بايد از بازيکان تشکر کنم که شرايط را درک کردند و با تمام وجود کار کردند. اميدوارم بازيکنان اين شرايط را حفظ کنند تا کارگران آلومينيوم و هواداران اراکي اين تيم خوشحال باشند.
او در پايان گفت: در اين چند هفته که ما شرايط خوبي نداشتيم و هيات مديره،‌ مديرعامل و سرپرست ما در يک هفته مانده به شروع مساباقات تعيين شدند. بايد از مجموعه باشگاه‌ آلومينيوم تشکر کنم که در اين مدت کارهاي قابل توجهي انجام دادند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد