ايسنا/ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس ابراز اميدواري کرد خط حمله تيمش برابر ذوب‌آهن قوي عمل کند.
يحيي گل‌محمدي، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس بعد از ظهر جمعه در نشست خبري پيش از ديدار با ذوب‌آهن اظهار کرد: مثل همه بازي‌هاي که براي بردن به زمين مي‌رفتيم، در اين بازي هم براي کسب سه امتياز وارد زمين مي‌شويم. خدا را شکر شرايط خوبي داريم و بازيکنان تمرينات خوبي داشتند و از لحاظ روحي و رواني آماده انجام يک بازي خوب هستند. مقابل تيمي بازي داريم که دوست دارد فوتبال بازي کند. بازيکنان فني و تکنيکي خوبي دارد و سرعت بازيشان خوب است. فکر مي‌کنم بازي جذابي را شاهد باشيم. اميدوارم فردا بازي خوبي انجام دهيم و بتوانيم از موقعيت‌ها خوب استفاده کنيم و در فاز حمله قوي باشيم. تمرينات ما بر اساس تاکتيک تيمي خودمان و نقاط ضعيف حريف بود. به اميد خدا بتوانيم بازي خوبي را انجام دهيم.
او در پاسخ به اين پرسش که وجود بازيکنان مبتلا به کرونا در تيم ذوب‌آهن باعث نگراني‌اش مي‌شود يا خير؟ توضيح داد: از طرف ايفمارک دو تست از تيم ذوب‌آهن گرفته شده و فکر مي‌کنم نتيجه تست‌ها را اعلام مي‌کنند و به بازيکناني که نبايد در بازي باشند اعلام مي‌شود و بازيکناني که تست‌شان منفي است قطعا برابر ما بازي مي‌کنند. نگراني‌ بابت اين مساله وجود ندارد. بايد از ايفمارک و سازمان ليگ تشکر کنم که حساسيت خوبي براي اين که بازي سالم و بدون دغدغه برگزار شود، داشتند.
گل‌محمدي در پاسخ به اين پرسش که آيا نگران نيست گلايه‌هاي ذوب‌آهن از داوري در بازي‌هاي گذشته در قضاوت داور در اين بازي تاثيرگذار باشد؟ بيان کرد: در طول فصل ممکن است هر تيمي از داوري نفع ببرد يا ضرر کند. اين ذات فوتبال است و کاريش نمي‌شود کرد. اگر گلايه‌هاي ذوب‌آهني‌ها روي داور اين بازي اثر بگذارد، داوري ما زير سوال مي‌رود. فکر نمي‌کنم هيچ داوري به خاطر پيش‌زمينه‌اي که وجود دارد روي قضاوتش تاثير منفي بگذارد. بايد تمرکز خوبي روي صحنه‌ها داشته باشد و دوندگي و آمادگي بدني خوبي داشته باشد. فکر نمي‌کنم مشکلي از اين بابت براي داورها به وجود بيايد.
سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش که چه همکاري‌هايي با پرسپوليس شده است تا اين تيم بدون دغدغه راهي ديدار فينال ليگ قهرمانان آسيا شود؟ هم، گفت: بيش‌تر همکاري از طرف باشگاه بوده است. ما هيچ توقعي از تيم با باشگاهي نداريم که بخواهند به ما کمک کنند. همان‌طور که تيم نساجي اين کار را نکرد و ما هيچ گله‌اي از اين تيم نداريم. با توجه به مشکلاتي که بعد از صعودمان به فينال آسيا به وجود آمد، هر تيمي جاي ما بود و هر بازيکني جاي بازيکنان ما بودند، اين تيم از هم مي‌پاشيد و به مشکلات خيلي بزرگ‌تري برمي‌خورد. همه ما پاي کار ايستاديم و تحمل و مبارزه کرديم. يک به يک از پس همه مشکلات برآمديم و به ثبات خوبي رسيديم. از هر طرفي که فکر کنيد ما ضربه ديديم؛ از طرف مديريت، از جهت کم بودن امکانات و بحث‌هاي مالي. متاسفانه دوران خيلي سخت و بدي را پشت سر گذاشتيم ولي از دل اين مشکلات سربلند بيرون آمديم. به اميد خدا با حل شدن اين مشکلات به هدف بزرگ‌مان يعني قهرماني آسيا برسيم. براي رسيدن به قهرماني تمام تلاشمان را مي‌کنيم.
گل‌محمدي در پاسخ به اين پرسش که ترجيح مي‌دهد تيمش در فينال با اولسان هيونداي کره‌جنوبي بازي کند يا ويسل کوبه ژاپن؟ اظهار کرد: هر دو تيم فوتبال خوبي را تا اين‌جاي کار ارائه داده‌اند و با شايستگي به اين مرحله رسيده‌اند. هر تيمي برابر ما قرار بگيرد تيم برتر و قوي‌تر است و ما بايد با قوي‌ترين تيم شرق آسيا بازي کنيم و فرقي هم ندارد کدام تيم حريف ما باشد. به اميد خدا که بتوانيم عملکرد خوبي داشته باشيم.ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد