تسنیم/ نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و استقلال در هفته هفتم لیگ برتر نتیجه‌ای جز تساوی در پی نداشت.
 تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت 15 امروز (جمعه) در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر، در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف هم رفتند که نیمه نخست بدون اینکه گلی داشته باشد، با تساوی صفر - صفر به پایان رسید. 
ترکیب ذوب‌آهن: شهاب گردان، وحید محمدزاده، سیدعبدالله حسینی، علی دشتی، میلاد جهانی، عرفان پورافزار، مهرداد قنبری، ابوالفضل عکاشه، دانیال مومنی، فرشاد محمدی‌مهر و محمد سلطانی‌مهر.
ترکیب استقلال: رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، هرویه میلیچ، احمد موسوی، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، آرش رضاوند، وریا غفوری، سبحان خاقانی و ارسلان مطهری.
داور: مرتضی منصوریان
دقیقه یک: اشتباه سیداحمد موسوی، بازیکن استقلال موقعیت خوبی به میلاد جهانی داد که ضربه این بازیکن را رشید مظاهری به خوبی و با یک دست دفع کرد.
دقیقه 13: نفوذ علی دشتی، بازیکن فصل گذشته استقلال می‌توانست ذوب‌آهن را صاحب موقعیت کند که ارسال او بی‌نتیجه ماند. 
دقیقه 19: ارسال مهدی مهدی‌پور از روی ضربه ایستگاهی مانند گل دوم استقلال به شهر خودرو در هفته گذشته می‌رفت که تکرار شود، اما ضربه سر محمد دانشگر از کنار دروازه به بیرون رفت. 
دقیقه 24: میلاد جهانی اولین بازیکنی بود که به دلیل خطا از داور کارت زرد گرفت. 
دقیقه 26: بار دیگر مهدی‌‌پور توپ را ارسال کرد که ضربه سر هروویه میلیچ را شهاب گردان گرفت. پیش از آن کمک داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برده بود. 
دقیقه 39: ارسال مهدی جهانی به علی دشتی رسید و ضربه این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت. 
دقیقه 43: مطهری در موقعیت خوبی قرار گرفت و می‌رفت که با دروازه‌بان ذوب‌آهن تک به تک شود که توسط عبدالله حسینی این بازیکن را متوقف کرد تا داور به او کارت زرد داده و یک ضربه ایستگاهی نیز نصیب استقلال شود. استقلالی‌ها در این صحنه معتقد بودند بازیکن ذوب‌آهن باید اخراج می‌شد.
دقیقه 2+45: نفوذ وریا غفوری و پاس خوب او در محوطه جریمه به آرش رضاوند رسید که ضربه این بازیکن بی‌دقت بود و راهی به چارچوب نداشت.
دقیقه 4+45: شوت از راه دور مسعود ریگی از بالای دروازه به بیرون رفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید