تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر گفت: بازی به بازی جلو می‌رویم ولی خوشحالم که ثبات تیمی در این هفت هفته به وجود آمده است.
 امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از برتری 3 بر یک تیمش مقابل شهر خودرو گفت: خدا را شاکریم بعد از که بعد از دو هفته که حق‌مان باخت نبود و روی بدشانسی باختیم، توانستیم سه امتیاز خوب بگیریم. به فوتبال و مهدی رحمتی هم تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم بازی که سه،‌ چهار گل داشته باشد، بازی بسیار خوبی بود.
وی افزود: شهر خودرو را آنالیز کرده بودیم، ولی وقتی دیدیم تغییر روش دادند ما هم خیلی زود تغییر روش دادیم. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم. شهر خودرو یکی از تاکتیکی‌ترین تیم‌های لیگ است. همین تیم مقابل استقلال زمانی که 10 نفره بود چهار، پنج موقعیت صد درصد داشت، اما مقابل ما به جز گلی که خوردیم موقعیتی نداشتند. به همین خاطر به بچه‌هایم تبریک می‌گویم و تشکر می‌کنم که آنقدر زحمت می‌کشند و فوتبال با برنامه بازی می‌کنند. وقتی تیم دو هفته می‌بازد از نظر روحی و روانی به هم می‌ریزد ولی بچه‌های ما این کار مهم را انجام دادند و از آنها ممنونم.
سرمربی گل‌گهر در خصوص حضور قربان‌خانی در ترکیب ثابت این تیم و تعویض زودهنگام او با آشوری، عنوان کرد: وقتی دیدیم که حریف 2-3-5 بازی می‌کند، برای اینکه بتوانیم از کناره‌ها استفاده کنیم تغییر روش دادیم و این موضوع هم به ما کمک کرد. آشوری توانست از روزنه‌ها استفاده کند و پاس گل بدهد. امروز روز خوب او هم بود. همه تیم ما امروز روز خوبی داشتند. گاهی آدم دقیقه یک هم تعویض می‌کند، نه به خاطر اینکه آن بازیکن ضعیف است، بلکه برای اینکه بخواهد در تیم تغییراتی ایجاد کند.
قلعه‌نویی در مورد آمادگی گادوین منشا و پیش‌بینی‌اش از آینده گل‌گهر گفت: یک ستاره داریم و آن هم گل‌گهر و کارگرانش هستند، منشا هم یکی از اینهاست. از روز اول قول دادیم ثبات تیمی درست کنیم که خوشبختانه این کار را مهم را انجام دادیم. تا فردا خوشحالی می‌کنیم و از فردا به فکر بازی با ذوب‌آهن خواهیم بود. بازی به بازی جلو می‌رویم ولی خوشحالم که ثبات تیمی در این هفت هفته به وجود آمده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید