ایسنا/ سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: باتوجه به شرایط زمین و شرایط جوی بازی سنگینی بود اما خوشبختانه بچه‌های ما مثل همه بازی‌ها با تمام وجودشان بازی کردند و پیروز شدیم.
مجتبی حسینی پس از پیروزی تیمش مقابل فولاد اظهار کرد: باتوجه به شرایط زمین و شرایط جوی، بازی سنگینی بود اما خوشبختانه بچه‌های ما مثل همه بازی‌ها با تمام وجودشان بازی کردند. به نظرم فولاد امسال بهترین تیم لیگ است و تیمی است که جلوی آن‌ها بازی کردن بسیار سخت است و خیلی قوی بازی می‌کنند و واقعا بازی دشواری بود. خوشبختانه موقعیت کمتری به حریف دادیم و توانستیم در ضربات ایستگاهی صاحب موقعیت شویم.
او ادامه داد: خدا را شکر با گلی که در دقیقه ۹۰ زدیم، توانستیم از این بازی سخت، پیروز بیرون بیاییم. جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم و این برد را به مردم مسجدسلیمان تقدیم کنم. از مدیرعامل باشگاه هم تشکر می‌کنم که توانست کارت بازی بازیکن‌مان را هم صادر کند و یک پرداختی هم به تیم داشتند که روحیه خوبی به ما تزریق شد.
سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره داوری بازی گفت: در این شکل زمین‌ها داوری خیلی سخت است و فشار زیادی روی داور بود اما از پس داوری بازی برآمد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید