ورزش 3/ هافبک دفاعی نفت مسجد سلیمان در ثانیه‌های پایانی جدال با فولاد با گلی دیدنی زمینه ساز پیروزی تیمش را شکل داد.
نفت مسجدسلیمان بعد از پیروزی بزرگ مقابل سپاهان، اینبار هم دیگر مدعی لیگ را با گلی دیدنی شکست داد تا دومین برد فصل خود را به شکلی شیرین و جذاب شکل دهد.
شاگردان مجتبی حسینی که بازی بی نقص و کم اشتباهی را مقابل فولاد به نمایش گذاشته بودند، در نهایت در ثانیه‌های پایانی بازی موفق شدند با ضربه‌ای دیدنی از سوی نیما انتظاری، احسان مرادیان را تسلیم کنند و سه امتیاز شیرین این هفته را از آن خود کردند.
نیما انتظاری، هافبک دفاعی شوتزن نفت مسجدسلیمان که در فصل گذشته در پارس جنوبی حضور داشت، در این بازی توانست به خوبی میانه زمین را برای تیمش کنترل کند و مانع از دستیابی حریف به هدف برای نزدیک شدن به دروازه این تیم شود. او در نهایت مزد بازی بی نقص خود را با شوتی روپا و دیدنی از گوشه محوطه جریمه و غیر قابل مهار گرفت و توانست دروازه فولاد را در ثانیه پایانی باز کند و حریف را در شوک بزرگی فرو ببرد.
انتظاری که در فصل گذشته نیز نشان داده بود بازیکنی شوتزن و با قابلیت کیفیت قابل توجه است، اینبار توانست به خوبی از این خصوصیت خود سود برده و تیمش را به یکی از بردهای ارزش این فصل برساند. هافبک دفاعی طلایی‌پوشان در شرایطی موفق شد تیمش را به گل برتری در این بازی حساس برساند که حریف با توجه به هافبک‌های فوق العاده‌ای که در اختیار داشت، انتظار می‌رفت بتواند شرایط را برای نفت مسجدسلیمان سخت کند. این بازیکن که پیش از این در فصل گذشته نیز موردتوجه جواد نکونام قرار داشت، اکنون در ترکیب مسجدسلیمان یک شکست تلخ را در هفته ششم نصیب فولاد و جواد نکونام کرد تا رویای آنها برای دستیابی به رتبه مناسب در پایان این هفته را خراب کند.
هافبک میانی نفت مسجدسلیمان در بازی مقابل سپاهان دیگر مدعی این فصل نیز که با برتری شاگردان مجتبی حسینی همراه بود نیز بازی بی نقص و فوق العاده‌ای از خود به جا گذاشته بود و اینبار هم توانست کار را برای حریف سخت کند و تیمش را به سه امتیاز ارزشمند این هفته برساند. او با قدرت جنگندگی بالای خود در این بازی کاملا شرایط را برای حریف سخت کرد و در نهایت با تک گل سه امتیازی و دریافت یک کارت کار را به پایان رساند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید