ایسنا/ مربی تیم فوتبال تراکتور می‌گوید تیمش می‌توانست بیش‌تر از سه گل به پیکان بزند.
علی نیکبخت، مربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش برابر پیکان اظهار کرد: از نتیجه‌ای که کسب شده خیلی خوشحالم. به تیم پیکان و کادر فنی‌اش خسته نباشید می‌گویم. تیم قابل احترامی دارند ولی ما برای این بازی برنامه داشتیم که خدا را شکر به آن چیزی که می‌خواستیم رسیدیم. دو نیمه متفاوت داشتیم. در نیمه اول خیلی با حوصله بازی کردیم و از جلو تیم حریف را پرس کردیم و با توپ‌گیری به گل رسیدیم. در نیمه دوم تحت تاثیر نتیجه و شرایط بازی حریف قرار گرفتیم و آن نظم خاص را نداشتیم. از سه گلی که زدیم خوب دفاع کردیم. اگر کمی دقت می‌کردیم می‌توانستیم به گل‌های بعدی هم برسیم.
او ادامه داد: جای هواداران در ورزشگاه خیلی خالی است. اگر تماشاگر در ورزشگاه باشد فشاری که به تیم حریف می‌آید دو چندان است. همچنین هیجانی که به بازیکنان می‌دهند خیلی بیشتر است. دعای آن‌ها پشت سر ماست و خدا را شکر خوب کار می‌کنیم. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد.
نیکبخت اضافه کرد: چیزی که ما خودمان از آن راضی نیستیم این است که بازیکنان می‌توانستند خیلی بهتر از این کار کنند. ما زمان کمی داشتیم. برای این دو بازی کلا سه جلسه تمرین کردیم. با سه جلسه نمی‌توانیم خیلی چیزها را به بازیکنان بگوییم ولی چون آن‌ها، بازیکنان بزرگی هستند زودتر حرف را می‌گیرند. دوست داشتیم در نیمه دوم از این بهتر باشیم. اگر مثل نیمه اول کار می‌کردیم قطع به یقین آمار گل ما خیلی بیش‌تر می‌شد. بازیکنان کمی با استرس و تنش بازی کردند. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید