خبرآنلاین/ چهره محبوب قرمزها خیلی مثبت درباره پرسپولیس صحبت می‌کند.

علی آقا پروین در فینال قبلی آسیا، جام قهرمانی را لمس کرد. او کسی بود که جام قهرمانی را کنار زمین برد ولی در نهایت جام را قرمزها نبردند. همان موقع می گفتند علی آقا برای پرسپولیس خوش یمن نبود. پروین اما با لبخند جواب می‌دهد: «آقا جون این حرفا چیه. به این چیزا اعتقاد نداشته باشید.» با علی پروین گفت و گویی خودمانی داشتیم و با هم لحن خودش آن را پیاده کردیم.
علی آقا این قهرمانی مال پرسپولیس است؟!
توکل بر خدا.خدا را چه دیدید. فوتبالی بگم. باید حمله کنیم. البته حواسمون باید به دفاع هم باشه. کره‌ای هم تیم خوبی دارن ولی به نظر من پرسپولیس می‌تونه ببره. به نظرم از ما می‌ترسن. بچه ها انشالله با برد از زمین خارج شن. توکل به خدا. ببینیم چی پیش میاد.
البته توقع از پرسپولیس بالاست و اگر شکست بخورد...
شما جوانی. باید انرژی بدی به همه. مثبت حرف بزنی. قدیما ما خودمون که بازی می‌کردیم همیشه می‌گفتیم این انرژی مثبت خیلی مهمه. انشالله جام رو بگیریم. یه بار تا قهرمانی رفتیم و برگشتیم. الان دیگه زمانشه.
قبول دارید پرسپولیس پیش بینی‌ها را به هم زد؟ امسال واقعا کسی توقع نداشت تیم به فینال برسد.
اینطوری ها هم نیست. دوره قبلی هم کسی فکر نمی‌کرد تیم برسه فینال. مگه کم مصدوم و محروم داشتیم؟ خود شما می گفتی تیم می ره فینال؟ ولی پرسپولیس خدارو داشت. روی نیمکت دست برانکو خالی بود. الانم بچه ها با غیرت رفتن فینال. خود بچه ها دوست دارن قهرمان شه تیم.
بعضی از بازیکنان پرسپولیس هم رفتند. به نظرتان جای کسی خالی نیست؟
بازیکن بره و بیاد پرسپولیس مهم نیست. پرسپولیس اسمش بزرگه. یحیی و بچه ها شاهکار کردن.بدون همون هایی که همه می دونیم.یکدونه از بازی ها توی تهران نبود.چند تا بازیکن خوب رفتن اما تهش چی شد؟ماشالا تیم هماهنگ شد اونم خیلی بود.ماشالا یحیی باهوش است و خریدهای خوبی هم کرده.شش دانگ حواس خودش و افشین به تیم هست.حمید مطهری هم که شاگرد خودم بوده و کارش خیلی درسته.یعنی علم مربیگری رو خوب یاد گرفته.کریم باقری هم که ماشالا وزنه ای هست برای خودش.شما این جمع رو ببین.کامل کامل.ایشالا خدا هم کمکشون کنه و قهرمان بشن.
پیش بینی علی پروین درباره گلزن فینال چیست؟
پرسپولیس بازیکنان بزرگ زیاد داره.همین سید جلال.خودش یک تیم است.عالیشاه که با تعصب است.احمد نوراللهی،کمال و همه شون.هم اخلاق دارن و فوتبالشون بالاست.یعنی خوبن.من که خیلی خوشبینم به این قهرمانی.این قهرمانی دل مردم رو شاد می کنه.وضعیت زیاد خوب نیست.شاید این شادی باری از روی دوش مردم برداره.ایشالا با دست پر بر می گردن.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید