خبرآنلاین/ اگر پرسپولیس تمرکز گذشته خود را داشته باشد، می‌تواند در فینال برنده شود.
همه ما مشکلات پرسپولیس را می‌دانیم؛ چندین نفر محروم هستند و دلایل محرومیت هریک از آن‌ها متفاوت است. بازیکنان محروم همگی بازیکنان تاثیرگذاری هستند، اما پرسپولیس آن شخصیت بزرگ و کاریزمای لازم را دارد و همیشه در نبودن نفراتش بحث تاکتیکی یحیی گل‌محمدی در بالاترین کیفیت خود اجرا می‌شود. با انگیزه‌ای که بچه‌های پرسپولیس از فینال دو سال پیش دارند، این شانس را دارند که قهرمان آسیا شوند. پرسپولیس این توان را دارد که طلسم قهرمان نشدن تیم‌های ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا بشکند و شایسته‌ترین تیم نیز برای قهرمان آسیا است. 
پرسپولیس پشتوانه خیلی قدرتمندی دارد و صحبت‌ از ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس است که تنها سرمایه پرسپولیس است. در این مدت چقدر آدم‌هایی بودند که دوست نداشتند پرسپولیس نتیجه بگیرد و حتی تلاش می‌کردند پرسپولیس را به هر شکلی از حضور فینال آسیا محروم کنند. بعد از خدا، هواداران یاور پرسپولیس هستند. پرسپولیس در الان در جایگاهی است که خیلی از تیم‌ها آرزوی آن را دارند. پرسپولیس روز شنبه دل هواداران خود را شاد خواهد کرد. 
از لحاظ کیفیت فنی تیم اولسان، خط حمله آن‌ها کیفیت بالایی دارد و جونیور مهاجم خیلی‌خوبی است. شماره ده و هفت‌ تیم‌ اولسان نیز کیفیت بالایی دارند. حملات این بیشتر از طریق کارهای ترکیبی به دست می‌آید و به عمق خط دفاع حمله می‌کنند. اگر یانسن به این تیم اضافه شود، برنامه‌های خود برای ارسال از کناره‌ها را نیز پیاده‌سازی می‌کنند. اما کیفیت خط دفاعی پرسپولیس از خط حمله اولسان بالاتر است. 
تیم اولسان در بازیسازی از خط دفاع مشکل دارد و اگر پرس خوبی انجام شود، خیلی‌خوب می‌توانیم مانند ویسل کوبه با قطع توپ‌ها به این تیم شوک وارد کنیم و ما با خط هافبک‌مان توانایی انجام این حرکت را داریم. اگر پرسپولیس تمرکز قبل خود را داشته باشد و در بازی‌های بزرگ، بزرگی بکند می‌تواند برنده مسابقه شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید