ورزش 3/ رحمان رضایی در اولین فصل مربیگری خود روزهای سختی را در ذوب آهن سپری می کند؛ تیم او در هفته های ابتدایی امتیازات حساسی را از دست داد. هر چند کرونا و اشتباهات داوری هم علیه او و تیمش بودند. 
ذوب آهن در بازی با استقلال نشان داد با استفاده از روحیه جنگندگی و هم چنین دوندگی بی امان می توان تیم های مدعی و پر مهره را متوقف کند و حتی صاحب موقعیت هم برای گلزنی شود. این موقعیت در بازی دیروز برای ذوب آهن به دست آمد که یک بار تیر دروازه مانع از گلزنی شاگردان رحمان رضایی شد و در صحنه های دیگر هم رشید مظاهری درون دروازه آبی ها موفق نشان داد. 
رحمان رضایی می ماند و می جنگد. امتیازات از دست رفته موجب شد تا خیلی ها تصور کنند عمر حضور او در ذوب آهن کوتاه است اما رحمان همان طور که در دوران بازیگری روحیه مبارزی داشت نشان داد در مربیگری هم این چنین است و نمی خواهد کم بیاورد. او در کنار خط ایستاد و مبارزه کرد و تیمش هم دست پر بازی با استقلال را ترک کرد. حالا با این اتفاق ذوب آهن می تواند نگاه امیدوارانه ای به آینده داشته باشد. تیمی که استقلال مدعی قهرمانی را متوقف می  کند بدون شک می تواند با پیروزی در دیگر بازی ها جایگاه خوبی را در جدول رده بندی از آن خود کند. ذوب آهن برای کسب امتیازات بعدی باید همانند مربی اش در کنار خط در زمین زحمت بکشد و نسبت به اتفاقاتی که در زمین رخ می دهد بی تفاوت نباشد. احساس مسئولیت ذوب آهن را به جاهای بهتری خواهد رساند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید