خبر ورزشي/ شهاب گردان، درباره حواشي بازي پرسپوليس و ذوب‌آهن گفت: عبدالله حسيني پايش را به سمت هوا شوت کرد اين کار براي تخليه انرژي روحي و رواني است و نه صدمه زدن به بازيکن حريف وگرنه فاصله حسيني با حامد حدود نيم متر بود.
 سنگربان باتجربه تيم ذوب‌آهن که سابقه بازي براي پرسپوليس را هم دارد اتفاقات و حواشي بوجود آمده در دقايق پاياني مسابقه اين دو تيم را سوءتفاهم مي‌داند.
شهاب گردان در همين خصوص گفت:
«ما در نيمه دوم برابر قهرمان چند دوره گذشته ليگ برتر فوتبال خوبي را انجام داديم و بازبيني فيلم مسابقه نشان مي‌دهد حتي مي‌توانستيم با پيروزي به اصفهان برگرديم در يک صحنه حامد لک روي زمين افتاد، عبدالله حسيني مدافع تيم ما که براي گل‌زني در شوشتر در پرسپوليس حضور داشت پايش را به سمت هوا شوت کرد اين کار براي تخليه انرژي روحي و رواني است و نه صدمه زدن به بازيکن حريف وگرنه فاصله حسيني با حامد حدود نيم متر بود. در آن لحظه سعيد آقايي و محمدحسين کنعاني‌زادگان تصور کردند عبدالله حسيني قصد آسيب زدن به دروازه‌بان تيمشان را دارد و براي کمتر از يک دقيقه همه در يک فضاي احساسي قرار گرفته و مشغول هل دادن يکديگر شدند. همچنان معتقدم اتفاق رخ داده که به سوءتفاهم ميان تعدادي از بازيکنان دو تيم بود که به دليل فشار مسابقه و تعصب آنها نسبت به تيم‌هاي خود احساسي رفتار کردند ولي هرچه بود گذشت و اين بازيکنان همچون گذشته رابطة خوبي با يکديگر خواهند داشت.»
گردان در خصوص وضعيت ذوب‌آهن گفت: «بازي‌هاي تيم ما به خوبي نشان بدهد ذوب‌آهن از نظر فني چه قابليت‌هايي دارد ولي متأسفانه در بحث نتيجه‌گيري به آنچه استحقاقش را داشته ايم نرسيده‌ايم و اميدوارم در بازي‌هاي آينده در اين بخش هم به موفقيت برسيم. درباره بحث داوري خيلي صحبت شده است همان طور که ما بازيکنان در زمين مرتکب اشتباه مي‌شويم داوران هم به عنوان يک انسان حق دارند که اشتباه کنند منتها اشتباهاتي که به ضرر ذوب‌آهن بود صدمه بزرگي به تيم وارد کرد به عنوان مثال در اولين بازي ما در فصل جاري در دقايق پاياني اشتباهي صورت گرفت که تبعات آن تا مدت‌ها آن آزارمان داد.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد