آخرین خبر/ سایت فوتبالی نوشت: لیونل مسی و سرجیو راموس، کاپیتان های حال حاضر رئال مادرید و بارسلونا هستند. هر دوی این بازیکنان هنوز قراردادشان را با باشگاه تمدید نکرده‌اند و مدت قراردادشان در تابستان آینده به پایان می‌رسد. گمانه‌زنی های زیادی شده که این دو ممکن است رئال و بارسا را ترک کنند و راهی تیم های دیگری شوند اما در یکی از جالب‌ترین حدس‌ها، احتمال هم‌تیمی شدن این دو بازیکن مطرح شده است.
لیونل مسی و سرجیو راموس هیچ‌گاه رابطه‌ی خوبی با یکدیگر نداشته‌اند و در واقع این را در ال کلاسیکو ها نشان داده‌اند که آن‌ها همواره تنش های زیادی در این بازی داشته‌اند. اکنون گمانه‌زنی های مطرح شده که این دو ممکن است فصل آینده در پاریسن ژرمن هم‌تیمی شوند. لیونل مسی در تابستان گذشته قصد ترک بارسلونا را داشت اما در نهایت این اتفاق نیفتاد، اما مسی قراردادش را تمدید نکرد. راموس هم هنوز قراردادش را با رئال مادرید تمدید نکرده است و او در تابستان آینده می‌تواند راهی باشگاه دیگری شود.
از پاریسن ژرمن به عنوان مشتری جدی مسی و راموس نام برده می‌شود و ممکن است که هر دوی آن‌ها در تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد راهی این تیم شوند و در اتفاقی بسیار نادر و عجیب، سرجیو راموس و لیونل مسی هم‌تیمی شوند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید