ايسنا/ در نظر سنجي سايت آس مشخص شد ديگر هواداران به سرمربي رئال مادريد اعتماد ندارند.
به نقل از آس، فصل براي رئال مادريد نگران کننده شروع شد. حذف از سوپر جام اسپانيا با شکست برابر اتلتيک بيلبائو براي هواداران تلخ بود اما بدترين اتفاق، زماني فرا رسيد که سفيدپوشان مقابل تيم دسته سومي آلکويانو در کوپا دل ري مغلوب شدند و خيلي زود با اين رقابت ها خداحافظي کردند. شکست از تيم ۱۰ نفره در وقت هاي اضافه خشم هواداران را به همراه آورد و آن ها خواستار تغيير در نيمکت شدند. 
زين الدين زيدان با وجود اين که يکي از پسران عزيز سانتياگو برنابئو است اما نخستين نشانه ها به سمتش رفت. سايت آس در يک نظرسنجي از کاربرانش خواست تا درباره ادامه حضور سرمربي فرانسوي در رئال مادريد نظر بدهند. از ميان ۶۵ هزار و ۶۴ نفر ۵۹ درصد اعلام کردند زيدان بايد استعفا دهد يا برکنار شود. ۴۱ درصد همچنان به سرمربي رئال مادريد اعتماد دارند. 
اين براي نخستين بار است که زيدان چنين شرايطي را تجربه مي کند. در بحران تيم در سال هاي اخير هميشه مقصر بازيکنان (به خاطر عملکردشان) يا فلورنتينو پرس (به دليل نحوه مديريت بد) بودند. در اين مورد هواداران با عملکرد سرمربي فرانسوي موافق نيستند چون به بازيکناني فضا مي دهد که مدت هاست روي فرم نيستند کساني از جمله ايسکو و مارسلو و در مقابل جوانان مستعدي همچون اودگارد و يوويچ را کنار مي گذارد. همچنين به بازي ضعيف مادريد در يک ماه اخير اشاره کردند که علاوه بر از دست دادن دو جام، چهار امتياز در لاليگا از دست داد. 
در چنين شرايطي مديريت همچنان به زيدان اعتماد دارد و به خاطر حذف از کوپا او را اخراج نخواهد کرد. مهمترين عناوين لاليگا و ليگ قهرمانان اروپا هستند که هنوز سفيدپوشان شانس فتحش را دارند. اين دو جام مي توانند روي آينده سرمربي فرانسوي تاثير بگذارند. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد