تسنيم/ پزشک معالج مهرداد ميناوند اعلام کرد شرايط اين پيشکسوت فوتبال کشورمان نسبت به روز گذشته بهتر شده، اما خطر هنوز به طور کامل رفع‌ نشده است.
اميرحسين لطفي پزشک معالج مهرداد ميناوند درباره آخرين وضعيت سلامت او اظهار داشت: ما روز گذشته (پنجشنبه) وضعيت سخت و پرخطري را داشتيم. به خصوص تا ظهر پنجشنبه که سطح اکسيژن بيمار خيلي پايين بود، اما با همکاري پزشکان مختلف و با انجام يک عمل جراحي و اقدامات درماني به تدريج شرايط خيلي بهتر شد و ميزان اکسيژن افزايش پيدا کرد. همچنين وضعيت فشار خون و ساير علائم بدن نيز باثبات شد و خدا را شکر از ظهر روز گذشته به بعد تا الان ميناوند وضعيت پايداري دارد و سطح اکسيژن بالا آمده است.
وي در پاسخ به اين پرسش که «آيا مي‌توان اميدوار بود که خطر به طور کامل از ميناوند رفع شده باشد؟»، گفت: اين بيماري (کرونا) بسيار مرموز است و وقتي شدت پيدا مي‌کند، به اصطلاح طوفان انتحاري در بدن فرد بيمار ايجاد مي‌شود و مخاطرات زيادي به وجود مي‌آيد. واقعيت اين است که شرايط غيرقابل پيش‌بيني است و فقط مي‌شود درمان‌ها را ادامه داد و اميدوار بود.
پزشک معالج مهرداد ميناوند در پايان يادآور شد: همه مردم ايران سرمايه ملي ايران و عزيز هستند. طبيعتاً کساني که خاطرات ورزشي خوبي براي مردم رقم زدند، باعث مي‌شود پيگيري‌هاي زيادي از سوي مردم شود. منتهي کادر درمان در تمام کشور براي همه مردم تلاش مي‌کنند و آرزو مي‌کنم تلاش‌ها براي همه مردم مفيد باشد. از مردم خواهش مي‌کنم پروتکل‌ها را رعايت کنند و خداي نا کرده در صورت ابتلا به پزشک مراجعه داشته باشند و توصيه‌ها را گوش کنند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد