ورزش 3/ مت رایان گلر استرالیایی برایتون امروز با قراردادی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست.
باشگاه آرسنال دقایقی پیش رسما خبر از جذب مت رایان دروازه بان استرالیایی برایتون داد. رایان 28 ساله از دسامبر گذشته و پس از شکست 3-0 برایتون از لستر جایگاه خود درون دروازه را از دست داده بود و گراهام پاتر سرمربی برایتون ترجیح داد از رابرت سانچز به عنوان گلر شماره یک استفاده کند.

اتفاقی که سبب شد رایان به جدایی فکر کند. پاتر در مصاحبه های خود گمانه زنی ها در مورد اینکه بازی با لستر، آخرین بازی رایان برای برایتون بوده را رد کرده بود اما همواره تاکید داشت که مانع جدایی او نخواهد شد.
در نهایت رایان امروز با قرارداد قرضی و تا پایان فصل به جمع توپچی ها پیوست و باید با برند لنو و الکس رونارسون رقابت کند. او شماره 33 آرسنال را به تن خواهد کرد.
شرایط رایان مشابه شرایط علی رضا جهانبخش در برایتون بود و شایعاتی مبنی بر جدایی ستاره ملی پوش کشورمان نیز به گوش می رسد. پاتر اعتقاد زیادی به جهانبخش ندارد و باید دید او نیز راه رایان را در پیش خواهد گرفت یا خیر.
ادو مدیر ورزشی آرسنال در مورد مت رایان گفت:« مت باعث افزایش سطح رقابت در تیم خواهد شد و حمایت مثبت دو گلر دیگرمان را با خود خواهد داشت. ما مشتاقانه منتظر اضافه شدن سریع او به تیم هستیم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید